آخرین به روزرسانی بازی Redfall منتشر شد؛ افزودن حالت آفلاین و تک نفره

به گزارش اسلیم فا، چندی پیش اعلام شد که استودیوی سازنده بازی ردفال (Redfall) یعنی آرکین (Arkane) بسته خواهد شد. در نتیجه این شرکت نیز به توسعه بازی ردفال ادامه نخواهد داد و آخرین به روزرسانی این بازی را منتشر نموده است. در این به روزرسانی بازی تغییرات بسیاری نموده که باعث می گردد با وجود بسته شدن شرکت سازنده همچنان زنده بماند.

آخرین به روزرسانی بازی Redfall منتشر شد؛ افزودن حالت آفلاین و تک نفره

بازی ردفال در زمان عرضه نتوانست توجه افراد زیادی را به خود جلب کند. به علت اینکه این بازی مسائل بسیار زیادی داشت و کاربران نیز از عملکرد آن راضی نبودند. با گذشت زمان شرکت آرکین بیشتر روی این بازی کار کرد و آن را به سطح قابل قبولی رساند. مشکل اینجاست که بازی ردفال در زمان عرضه اعتبار خود را از دست داد و همین مورد باعث شد این بازی نتواند چندان پیروز عمل کند.

حال شرکت بتسدا و آرکین اعلام نموده اند که آخرین به روزرسانی این بازی را عرضه نموده اند. این به روزرسانی چندین ویژگی مهم مثل حالت آفلاین و تک نفره را به بازی اضافه نموده است. از طرفی محتوای اضافه دیگری هم به بازی اضافه شده که باعث شده بازی ردفال حتی پس از بسته شدن شرکت نیز ارزش تجربه را داشته باشد.

با به روزرسانی شماره 4 چندین قابلیت و مأموریت نو در بازی باز شده است. از طرفی یک سیستم نو اعتبار (Reputation bar) به بازی اضافه شده که استواری جامعه (Community Standing) نام دارد. این سیستم به شکلی طراحی شده که شهروندان شهر شما را به شکلی مدیریت می نماید که بتوانند در مقابل خون آشام ها ایستادگی ککند. در کنار آن یک سیستم درختی توانایی هم به بازی اضافه شده که باعث شده مدیریت کلی شهر و جامعه بازی ردفال آسان تر بگردد.

حالت استواری جامعه دارای 6 سطح مختلف است. از طرفی همه این سطوح به شما 39 جایزه مختلف می دهند که باعث می شوند کرکتر شما قدرتمندتر شده و روند بازی آسان تر بگردد. هر چه شما در بازی بیشتر پیشرفت کنید، این قابلیت ها تأثیر بیشتری روی بازی شما خواهند گذاشت. همینطور اینکه طراحی بازی به شکلی صورت گرفته که شما را به سمت تجربه بیشتر بازی ترغیب می نماید.

تمامی ارتقاء ها داخلی استواری جامعه به شکلی طراحی شده اند که هم روند بازی را بهتر نمایند و هم روی گیم پلی بازی اثر بیشتری بگذارند. از طرفی این قابلیت ها باعث می شوند که تنوع در بازی بیشتر شده و روند بازی مجذوب کننده تر بگردد.

مورد دیگری که به بازی اضافه شده است، الدر نست ها (Elder Nests) هستند. این منطقه ها روی مبارزه با غولآخرهای مختلف تمرکز داشته و شما باید کوشش کنید تا با خون آشام های مختلف دنیای ردفال در این منطقه ها مبارزه کنید. نکته اینجاست که این منطقه ها نیز در روند دنیای بازی تأثیر دارند و شما باید کوشش کنید که با مبارزه و از بین بردن این غولآخرها در بازی بیشتر پیشرفت کنید.

ورودی های الدرز نست مانند موارد دیگر در بازی ردفال در دنیای بازی ظاهر می شوند. شما می توانید به راحتی آن ها را با رنگ بنفش شناخته و به سمت آن ها حرکت کنید. زمانی که شما چالش را پذیرفته و به دنیای آن وارد می شوید باید در پی غولآخر بازی بگشت. شما باید آن را از بین برده و سپس جایزه خود را بردارید و از آن محیط خارج شوید.

زمانی که شما یک الدر نست را به اتمام رسانده باشید، شما و هم تیمی هایتان ارتقاء پیدا خواهید کرد. البته این ارتقاء به صورت محدود بوده و پس از مدتی از بین خواهد رفت. نام این ارتقاء Heart Shard بوده و باعث می گردد برای مدت کوتاهی تیم شما به شدت قدرتمندتر بگردد. در نتیجه شما با اتمام یک الدر نست بازی را برای دوستانتان هم راحت تر خواهید کرد.

نکته جالب اینجاست که تمامی نست های بازی هم تغییر نموده اند. به این شکل که بدست آوردن تمامی پاداش های یک نست وابسته به فرار پیروز شما از آن بوده و در صورتی که شما نتوانید فرار کنید ولی غولآخر را از بین ببرید Major Remanent را بدست نخواهید آورد. هر چیز دیگر را با خود خواهید داشت ولی این یک مورد را باید حتماً از نست خارج شوید تا بدست بیاورید.

در کنار تمامی موارد گفته شده، حالت آفلاین هم به بازی اضافه شده است. در نتیجه برای تجربه این بازی شما احتیاج به اتصال دائمی به اینترنت نداشته و در نتیجه میتوانید به راحتی آن را در هر حالتی تجربه کنید. نکته جالب اینجاست که حتی در حالت همکاری (Co-op) هم کاربران می توانند به صورت ناگهانی به حالت آفلاین در آمده و بازی را به تنهایی تجربه نمایند.

یکی از موارد دیگر اضافه شده توانایی نگه داشتن بازی به صورت تک نفره است. به این شکل که اگر شما احتیاج به یک استراحت کوچک یا تنظیم دارید، می توانید بازی را نگه داشته تا به راحتی کار خود را انجام داده و بعد دوباره به سمت این بازی باز گشت. به روزرسانی آخر بازی ردفال را شما می توانید از الان دانلود نموده و این بازی را به حالت نوی تجربه کنید.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 16 خرداد 1403 بروزرسانی: 16 خرداد 1403 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 2379

به "آخرین به روزرسانی بازی Redfall منتشر شد؛ افزودن حالت آفلاین و تک نفره" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین به روزرسانی بازی Redfall منتشر شد؛ افزودن حالت آفلاین و تک نفره"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید