آنتونی استوکس به پرسپولیس پیوست، زمان حضور در ایران معین شد

به گزارش اسلیم فا، به گزارش خبرنگاران، حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه گفت: یک روز قبل از اتمام جابجایی با آنتونی استوکس توافق شد و او پیش نویس قرارداد را که شامل مبلغ و 2 بند مهم بود را امضا کرد. در ادامه نمایندگان باشگاه به دوبی رفتند و ضمن آنالیز بعضی موارد حقوقی و توافق بر سر جزئیات و بندهای قرارداد که با نظارت مدیرعامل انجام شد با استوکس و نمایندگانش نهایی شد.

آنتونی استوکس به پرسپولیس پیوست، زمان حضور در ایران معین شد

قدوسی توضیح داد: ما از نمایندگان استوکس هم تشکر می کنیم که در زمینه بندهای قرارداد نهایت تعامل را داشته و خود بازیکن هم با چنین قراردادی که از هر لحاظ خوب به نظر می رسد بسته گردد و مخالفتی با خواسته های باشگاه نداشت.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خاتمه اعلام نمود:دیشب توافق با استوکس نهایی شد و قرارداد از سوی وی به امضا رسید. امروز هم آقای انصاری فرد این قرارداد را به امضا رساند و پیوستن استوکس به پرسپولیس قطعی شده است. بنابراین با تهیه بلیت از سوی باشگاه، آنتونی استوکس فردا راهی تهران می گردد.

وی در خاتمه گفت: قرارداد با این مهاجم یکی از بهترین قراردادهای ممکن خواهد بود و در این باره خود بازیکن و مدیرعامل باشگاه مسائل را تشریح خواهند کرد. از همکاری همه عزیزان و نمایندگان ایرانی و خارجی بازیکن و افرادی که مشاوره های لازمه را در این جهت دادند ممنونیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 24 اسفند 1398 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 838

به "آنتونی استوکس به پرسپولیس پیوست، زمان حضور در ایران معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنتونی استوکس به پرسپولیس پیوست، زمان حضور در ایران معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید