ابراز نگرانی از حملات احتمالی به مراکز دیپلماتیک هند در افغانستان

به گزارش اسلیم فا، سازمان اطلاعات هند اعلام نمود بر اساس گزارش هایی احتمال حملاتی به مراکز دیپلماتیک این کشور در افغانستان افزایش یافته است.

ابراز نگرانی از حملات احتمالی به مراکز دیپلماتیک هند در افغانستان

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید.

به گزارش دفتر منطقه ای خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، سازمانهای اطلاعاتی هند اعلام کردند که برای حمله به مراکز دیپلماتیک این کشور در افغانستان طراحی هایی در حال اجرا است.

این سازمان های اطلاعاتی مدعی شدند که سازمان اطلاعات ارتش پاکستان موسوم به آی.اس.آی از لشکر طیبه و افراد وابسته به داعش خواسته است که به مراکز دیپلماتیک هند در افغانستان حمله نمایند.

هند همچنین گفته است که تعدادی از اتباع این کشور نیز به صفوف حامیان داعش در افغانستان پیوسته اند.

مقامات اطلاعاتی هند همچنین مدعی شده اند که حمله به مراکز دیپلماتیک این کشور در پاکستان طراحی می شوند و سیف الله بر آن نظارت می نماید.

دولت پاکستان درباره اظهارات تازه مقامات هندی واکنشی نشان نداده است، اما پیش از این بارها مقامات اسلام آباد تاکید نموده بودند که سازمانهای اطلاعاتی هند و افغانستان گروه های تروریستی در پاکستان را به حمله علیه این کشور تشویق می نمایند.

در پی حمله اسفندماه سال گذشته جنگنده های هندی به مواضع جیش محمد در پاکستان، شاه محمود قریشی وزیر خارجه پاکستان هشدار داده بود که این حمله کوشش های صلح در افغانستان را متاثر خواهد نمود.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 689

به "ابراز نگرانی از حملات احتمالی به مراکز دیپلماتیک هند در افغانستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراز نگرانی از حملات احتمالی به مراکز دیپلماتیک هند در افغانستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید