امباپه: سوپرمارکت ها به خاطر من تعطیل می نمایند!

به گزارش اسلیم فا، مهاجم فرانسوی تیم فوتبال پاری سن ژرمن می گوید که شهرت و محبوبیت فراوان او در پایتخت کشورش برای همه فروشگاه هایی که به منظور خرید به آنجا می رود، دردسرساز می گردد.

امباپه: سوپرمارکت ها به خاطر من تعطیل می نمایند!

به گزارش خبرنگاران، حضور در اماکن عمومی برای مشاهیر محبوب همیشه مسائل خاص خودش را داشته و کیلیان امباپه مهاجم فرانسوی پاری سن ژرمن هم جزو این دسته است. امباپه با اینکه تنها 21 سال سن دارد، به سبب افتخاراتی که در این دو سه سال اخیر در رده ملی و باشگاهی کسب نموده، این بازیکن فرانسوی محبوبیت فراوانی پیدا نموده است تا جایی که او می گوید حتی خرید عادی اش را هم باید با تدابیری خاص انجام دهد هرچند از این موضوع گلایه نداشت.

امباپه که جزو ستاره های فرانسه قهرمان جام جهانی 2018 بود، در یک برنامه تلویزیونی فرانسه گفت: زمانی که بیرون از خانه می روم، جمعیتی دیوانه کننده از مردم اطراف من شکل می گیرد. من دیگر حتی نمی توانم به سوپرمارکت بروم. اگر یادم برود پنیر بخرم، حتی نمی توانم به سوپرمارکت بروم چون آنها به خاطر من مجبور می شوند مغازه شان را ببندند تا من بتوانم پنیرم را بخرم. دیگر نمی توانم هر جایی که دلم می خواهد بروم.

امباپه ادامه داد: برخی وقت ها در خانه حوصله ام سر می رود و تصمیم می گیرم بیرون بروم و کمی قدم بزنم و یک بستنی کوچک بخورم. رفتن همانا و محاصره شدن همانا. قبل آنکه حتی بستنی به دهانم برسد، 500 نفر مرا احاطه نموده اند. با این حال این زندگی ای است که خودم آن را انتخاب کردم و باید محیط پیرامونش را هم بپذیرم. این شرایط وقتی روزمره باشد، آسان نیست اما خود آن را انتخاب کردم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 23 اسفند 1398 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 834

به "امباپه: سوپرمارکت ها به خاطر من تعطیل می نمایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امباپه: سوپرمارکت ها به خاطر من تعطیل می نمایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید