ایستگاه های بازرسی کمربند امنیتی کشور هستند

به گزارش اسلیم فا، رئیس پلیس پیشگیری ناجا اهتمام به حوزه ایستگاه های بازرسی را بسیار مهم مطرح نمود و گفت: ایستگاه های بازرسی کمربند امنیتی شهرستان ها، استان ها، منطقه و کشور محسوب می شوند.

ایستگاه های بازرسی کمربند امنیتی کشور هستند

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مهدی معصوم بیگی در مراسم افتتاحیه دوره آموزشی ویژه روسای ایستگاه های بازرسی ثابت و موقت سراسر کشور که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گشت با تاکید بر ضرورت آموزش گفت: ایستگاه های بازرسی بسیار مهم و کمربند امنیتی شهرستان ها، استان ها، منطقه و کشور محسوب می شوند و هدف اصلی در تشکیل این دوره ها را ارتقاء سطح دانش کارکنان ایستگاه های بازرسی سراسر کشور دانست.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا اهتمام به حوزه ایستگاه های بازرسی را بسیار مهم و دارای حساسیت ویژه ای مطرح نمود و ادامه داد: ایستگاه های بازرسی همچنین در حوزه های امنیتی خط مقدم مبارزه و مقابله با قاچاق کالا، مواد مخدر و دیگر اقلام ممنوعه هستند.

این مقام انتظامی جایگاه این حوزه را در طرح های مهار ممتاز برشمرد و افزود: باید این بخش برای کارآمدی و افزایش بهره وری مورد توجه قرار گیرد و جهت آموزش یکی از راه های مهم در ارتقاء بهره وری ایستگاه های بازرسی است.

بالاترین مقام پلیس پیشگیری ناجا افزود: سازمان های پویا و بالنده بی تردید در حوزه آموزش سرمایه گذاری ویژه دارند، زیرا شاهراه افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها آموزش است.

وی خاطر نشان کرد: آموزش در سازمان بایستی به عنوان یک فرهنگ مسلم و مسلط مورد توجه و اهتمام قرار گیرد؛ توجه به آموزش در سازمان ها لازم و در ناجا واجب و باید مستمر و پیوسته باشد.

سردار معصوم بیگی اظهار امیدواری کرد: با آموزش می توانیم ماموریت خود را ارتقاء داده و شیوه و شگرد های مجرمان را شناسایی و بر آنان غلبه کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1221

به "ایستگاه های بازرسی کمربند امنیتی کشور هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایستگاه های بازرسی کمربند امنیتی کشور هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید