ترافیک سنگین در اغلب جاده های تهران ـ شمال و محور فشم

به گزارش اسلیم فا، مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در حال حاضردر محور کندوان و مسیرشمال به جنوب محورهای هراز و فیرورکوه در بعضی مقاطع ترافیک سنگین است.

ترافیک سنگین در اغلب جاده های تهران ـ شمال و محور فشم

به گزارش خبرنگاران، علی اکبر آشوری در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط راه های کشور گفت: بعد از ظهر امروز هفتم خرداد در ساعات کنونی دوربین های نظارت تصویری ترافیک سنگین در اغلب جاده های تهران ـ شمال نشان می دهد.

وی توضیح داد: در حال حاضر در محور کندوان حدفاصل مرزن آباد تا مجلار، همچنین مکارود تا دزدبن، هزارچم تا سیاه بیشه و آدران تا بیلقان ترافیک سنگین است.

مدیر مرکز مدیریت راه ها از بروز ترافیک سنگین در محور هراز جهت شمال به جنوب، محدوده تونل شماره یک، شاهان دشت و حدفاصل آب اسک تا پلور و مشا تا مبارک آباد اطلاع داد.

آشوری اضافه نمود: در محور فیروزکوه، جهت شمال به جنوب، حدفاصل دماوند تا گیلاوند و چناران تا رودهن ترافیک در حال حاضر سنگین است.

وی از بروز ترافیک سنگین در آزادراه پردیس ـ تهران، محدوده جاجرود گفت و اضافه نمود: در حال حاضر در محور قدیم بومهن ـ تهران محدوده پلیس راه جاجرود نیز ترافیک سنگین است.

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در آزادراه تهران ـ شمال و آزادراه قزوین ـ رشت، جهت رفت و برگشت تردد روان گزارش شده است.

ترافیک سنگین در آزادراه کرج ـ تهران و محور فشم ـ تهران

آشوری گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه قزوین ـ کرج، حدفاصل کردان تا کمالشهر، پلیس راه مهرشهر تا مهرویلا و محمدشهر تا پل فردیس نشان می دهد.

وی با اشاره به ترافیک سنگین در محور شهریار ـ تهران محدوده شهر قدس از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج ـ تهران محدوده پل کلاک اطلاع داد.

مدیر مرکز مدیریت راه ها اظهار داشت: همچنین در حال حاضر در محور فشم ـ تهران و محور امامزاده داوود ـ تهران در بعضی مقاطع ترافیک سنگین داریم.

افزایش ترافیک جاده ها

آشوری توضیح داد: بر اساس اطلاعات 2259 دستگاه تردد شمار جاده ای، کل تردد ثبت شده در جاده ها در شبانه روز گذشته نسبت به روز قبل 2.9 درصد افزایش نشان می دهد. در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 13.6 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 تیر 1400 بروزرسانی: 20 تیر 1400 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1767

به "ترافیک سنگین در اغلب جاده های تهران ـ شمال و محور فشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک سنگین در اغلب جاده های تهران ـ شمال و محور فشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید