تردد روان در جاده های کشور ، کاهش ترافیک در محورهای بین شهری

به گزارش اسلیم فا، معاون مرکز مدیریت راههای کشور گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد 2285 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها نسبت به روز قبل 7.7 درصد کاهش نشان می دهد.

تردد روان در جاده های کشور ، کاهش ترافیک در محورهای بین شهری

به گزارش خبرنگاران، مهدی مخبر در مصاحبه با فارس درباره آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، شرح داد: طبق اطلاعات 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

تردد روان در همه جاده های تهران-شمال

معاون مرکز مدیریت راههای کشور درباره آخرین شرایط ترافیکی جاده ها اعلام نمود: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در جهت رفت و برگشت محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت نشان می دهد.

وی درباره شرایط جوی جاده ها گفت: در حال حاضر فقط در برخی از محورهای استان گیلان بارش پراکنده باران وجود دارد و در محورهای دیگر بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

ثبت 231 هزار تردد در آزادراه کرج-تهران-کرج در یک شبانه روز

مخبر گفت: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 122 هزار تردد، آزادراه تهران-کرج با 109 هزار تردد و آزادراه قزوین-کرج با 107 هزار تردد، ثبت شد.

انسداد محور فرعی شمشک-دیزین و جاده پونل-خلخال

معاون مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به انسداد چندین محور به دلیل کاهش ایمنی در جهت، گفت: در حال حاضر جاده قزوین-همدان در کیلومتر 110، محور فرعی شمشک-دیزین، جاده پونل-خلخال، محور دوآب - بلده در استان مازندران، محور خرم آباد-پل دختر، محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان های گلستان و سمنان، جاده شهداد-نهبندان و محور رباط پشت بادام - بیاضه در استان یزد، به دلیل کاهش ایمنی در جهت، مسدود است.

کاهش 7.7 درصدی ترافیک جاده ها در شبانه روز گذشته

وی اعلام نمود: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد 2285 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها نسبت به روز قبل 7.7 درصد کاهش نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 12.7 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 12 تیر 1400 بروزرسانی: 12 تیر 1400 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1754

به "تردد روان در جاده های کشور ، کاهش ترافیک در محورهای بین شهری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تردد روان در جاده های کشور ، کاهش ترافیک در محورهای بین شهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید