درآمدهای معاونت ترافیک به خزانه شهرداری واریز نشده است

به گزارش اسلیم فا، رئیس کمیسوین حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از حذف موضوع عدم تعامل کمیسیون حمل و نقل شهرداری با کمیسیون حمل و نقل شورا از گزارش عملکرد یک ساله شورا همچنین گفت: معاونت حمل ونقل و ترافیک درآمدهای خود را به خزانه شهرداری واریز نکرده است.

درآمدهای معاونت ترافیک به خزانه شهرداری واریز نشده است

به گزارش اسلیم فا، محمد علیخانی امروز در هشتاد و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص درآمدهای حمل ونقل و واریز آن به خزانه گفت: درآمدهای معاونت ترافیک به خزانه شهرداری واریز نگردیده است در حالی که بر اساس دستورالعمل ها هر درآمدی که در شهرداری کسب می گردد، باید به خزانه واریز گردد.

وی اضافه کرد: تمام واحده ها، شرکت ها و سازمان های زیر مجموعه شهرداری موظف هستند منابع درآمدی خود را در چارچوب قانون به خزانه واریز نمایند، اما بر اساس اطلاعات رسیده، در حوزه معاونت حمل و نقل تاکنون یک ریال از درآمدها به خزانه واریز نگردیده است.

علیخانی با اشاره به گزارش عملکرد یکساله شورا و شهرداری گفت: در گزارش ذکر گردیده بود که معاونت حمل و نقل تعامل خوبی با کمیسیون حمل و نقل شورا نداشته است، اما این موضوع مورد تحمل قرار نگرفته و از گزارش سانسور گردیده است. لذا از آقای میرلوحی خواهش می کنم با توجه به زحمانی که کشیده اند گزارش کمیسیون ها را سانسور ننمایند در غیر این صورت مجبورم با اسلیم فا نشست گذاشته و موضوعات را مطرح کنم.

وی تاکید نمود: این نگاه مورد تایید سایر اعضای کمیسیون نیز هست و باید بدانیم همه اعضا در یک صندلی هستند و کسی نماینده تر از فرد دیگر نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 آذر 1397 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 31

به "درآمدهای معاونت ترافیک به خزانه شهرداری واریز نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درآمدهای معاونت ترافیک به خزانه شهرداری واریز نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید