راه اندازی سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت ، ارزش و دارایی واقعی سهام خود را ببینید

به گزارش اسلیم فا، سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت از امروز راه اندازی شد.

راه اندازی سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت ، ارزش و دارایی واقعی سهام خود را ببینید

به گزارش اسلیم فا به نقل از تسنیم، شرکت سپره گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت را راه اندازی کرد.

مشمولان سهام عدالت با مراجعه به آدرس اینترنتی sahamedalat.ir با انتخاب گزینه مشاهده دارایی سهام عدالت می توانند جزئیات دارایی واقعی سهام عدالت خود را به تفکیک شرکتهای بورسی و تعداد و ارزش هر سهم مشاهده کنند.

بر این اساس، برخی افرادی که ارزش اسمی سهام عدالت آنها عدد 532 هزار تومان است، طی روز جاری یعنی 9 خرداد 99، ارزش واقعی سهام عدالت آنها در بیش از 36 شرکت بالای 8 میلیون و 312 هزار تومان است. البته به دلیل اینکه ممکن است افرادی با همین میزان ارزش اسمی سهام عدالت، سهم های متفاوتی از شرکتهای دیگر بورسی را داشته باشند، جمع ارزش واقعی سهام عدالت آنها رقم دیگری باشد.

در سایت سهام عدالت نوشته شده است: این درگاه به منظور مشاهده اطلاعات صورت شرایط دارایی سهام عدالت برای سهامدارانی که قبلا روش سهامداری مستقیم را انتخاب نموده اند، توسط شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه طراحی شده است.

لازم به توضیح است که جهت ثبت سفارش فروش سهام می توانید به بانک های عامل مراجعه فرمائید و یا در صورت تمایل از طریق کارگزاری های فعال بازار سرمایه مطابق با شرایط مصوب اقدام فرمائید.

  • افزوده شدن سهام عدالت به سبد سهامداران بورس | امکان فروش تفکیکی
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1086

به "راه اندازی سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت ، ارزش و دارایی واقعی سهام خود را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت ، ارزش و دارایی واقعی سهام خود را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید