رمزگشایی 32 هزار کارت سوخت در یک استان

به گزارش اسلیم فا، معاون فنی و عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان البرز خاطرنشان کرد که سال جاری 32 هزار کارت سوخت رانندگان در این استان رمزگشایی شده است.

رمزگشایی 32 هزار کارت سوخت در یک استان

به گزارش اسلیم فا به نقل از ایرنا اسفندیار هندی روز آدینه در گفت وگو با اسلیم فا گفت : 22 هزار کارت سوخت پس از اجرای طرح مدیریت سوخت (24 آبان ماه امسال) تاکنون توسط نواحی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز رمزگشایی شده است و در بعضی از روزهای کاری، این نواحی جوابگوی بیش از2 هزار نفر مراجعه نماینده بوده اند.

معاون فنی و عملیاتی شرکت پخش فرآورده های نفتی البرز اضافه نمود: شهروندانی که رمز کارت خود را فراموش نموده اند با در دست داشتن مدارک خودرو شامل: برگ سبز و کارت خودرو، کارت ملی وکارت سوخت به نواحی کرج (میدان کرج، روبروی سینماهجرت، کوچه سرچشمه ساختمان شماره2) و ساوجبلاغ (هشتگرد، سایت اداری، خیابان شهید صدوقی، روبروی سازمان تامین اجتماعی) مراجعه و نسبت به رمز گشایی کارت سوخت خود اقدام نمایند.

وی با بیان اینکه تا سی ام آذر ماه جاری ، چهار رقم آخر سمت راست کد ملی شخصی که نام او در پشت کارت سوخت درج شده به عنوان رمز پیش فرض کارت سوخت معتبر است توضیح داد: مالکان خودروهایی که تاکنون برای دریافت کارت سوخت اقدام ننموده اند، می توانند با در دست داشتن مدارک مورد احتیاج به دفاتر پلیس +10 مراجعه و در خواست صدور کارت سوخت نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 707

به "رمزگشایی 32 هزار کارت سوخت در یک استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمزگشایی 32 هزار کارت سوخت در یک استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید