روش خلاقانه رانندگان آمازون برای فریبکاری لو رفت

به گزارش اسلیم فا، به گزارش خبرنگاران به نقل از انگجت، رانندگان یادشده برای فریب آمازون گوشی های خود را به شاخه های درخت های نزدیک به دفاتر آمازون آویزان می کنند تا بتوانند سفارش های به مقصد رساندن بیشتری دریافت کنند.

روش خلاقانه رانندگان آمازون برای فریبکاری لو رفت

یکی از سرویس های آمازون موسوم به فلکس به رانندگان این شرکت امکان می دهد تا با استفاده از خودروهای خود بسته های مختلف را به مقصد برسانند. سیستم توزیع کالای آمازون بر مبنای شناسایی رانندگان نزدیک به محل دریافت بسته عمل می کند و پیام هشدار دریافت کالا را برای گوشی هایی ارسال می کند که کمترین فاصله را با مراکز توزیع بسته های آمازون دارند.

از همین رو رانندگان آمازون با کمین کردن در اطراف این مراکز، گوشی های خود را به درخت های موجود در محوطه های اطراف آویزان می کنند تا شانس دریافت پیام های هشدار تحویل بسته را افزایش دهند.

شیوع ویروس کرونا و بیکار شدن تعداد زیادی از افراد شاغل و پیوستن آنها به آمازون رقابت برای دریافت چنین بسته هایی را در میان رانندگان خدمات فلکس آمازون افزایش داده و تعداد زیادی از آنها هر روز در اطراف مراکز توزیع بسته های پستی این شرکت حضور می یابند تا بدین شیوه شانس دریافت و توزیع بسته های پستی را پیدا کنند.

بررسی ها نشان می دهد که بسیاری از رانندگان آمازون از این شیوه در اطراف ده ها مرکز توزیع کالای آمازون در شیکاگو استفاده کرده اند. آمازون بعد از افشای این موضوع در رسانه ها از پیگیری موضوع و تحقیق در این زمینه خبر داده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 مهر 1399 بروزرسانی: 26 مهر 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1266

به "روش خلاقانه رانندگان آمازون برای فریبکاری لو رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روش خلاقانه رانندگان آمازون برای فریبکاری لو رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید