شهرداران اردبیل شرایط تامین منابع پایدار شهری را فراهم نمایند

به گزارش اسلیم فا، بهروز ندایی عصر دوشنبه در دیدار با اعضای شورای شهر شهرستان مشگین شهر توضیح داد: پشتیبانی از طرح های مختلف سرمایه گذاری و اجرای صحیح ایده های نوین در افزایش درآمد شهرداری ها یاری خواهد نمود و می بایست شرایط لازم برای برخورداری از چنین ایده هایی فراهم گردد.

شهرداران اردبیل شرایط تامین منابع پایدار شهری را فراهم نمایند

وی اضافه نمود: استفاده شهرداران از بسترهای فراهم شده شهری در شتاب گیری برنامه ها و توسعه اقدامات مرتبط با عمران و خدمات رسانی شهری مفید واقع خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل یادآور شد: به منظور توجه به توسعه شهری با بهره گیری از حضور گردشگران قسمتی از درآمدهای موجود آب های معدنی در دو شهرستان سرعین و مشگین شهر به شهرداری ها تعلق خواهد گرفت تا برنامه ریزی های لازم برای توسعه شهری انجام پذیرد.

ندایی افزود: با توافق و تصمیم گیری نهایی انجام یافته 500 میلیارد ریال از محل طرح های بازآفرینی شهری به حساب شهرداری ها واریز خواهد شد تا بسترهای اجرایی لازم برای بهره مندی از طرح های تحول آفرین فراهم شود.

وی ادامه داد: طرح بازآفرینی شهری در شهرستان مشگین شهر نیز اجرا می شود و در این راستا 150 میلیارد ریال پرداخت شده تا پروژه های مرتبط با توسعه شهر اجرایی شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 خرداد 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 138

به "شهرداران اردبیل شرایط تامین منابع پایدار شهری را فراهم نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرداران اردبیل شرایط تامین منابع پایدار شهری را فراهم نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید