فوتبال دنیا، لوکا مودریچ: رئالی ها فکر می کردند کریستیانو رونالدو می ماند

فوتبال دنیا - لوکا مودریچ اعتراف کرد که اعضای تیم رئال مادرید انتظار جدا شدن کریستیانو رونالدو را نداشته اند.

فوتبال دنیا، لوکا مودریچ: رئالی ها فکر می کردند کریستیانو رونالدو می ماند

به گزارش خبرنگاران، لوکا مودریچ می گوید جدا شدن کریستیانو رونالدو از رئال مادرید به نظر او و برخی دیگر از هم تیمی هایش آنقدر غیرمحتمل بوده است که بر سر آن شرط بندی نموده اند.

رونالدو تابستان سال جاری با قراردادی 117 میلیون یورویی رئال مادرید را پس از 9 سال ترک کرد و به یوونتوس پیوست، موردی که یکی از عجیب ترین اتفاقات چند سال اخیر دنیای فوتبال بوده است.

مودریچ در مصاحبه ای با نشریه فرانس فوتبال گفت: من نه انتظار رفتن زین الدین زیدان را داشتم، نه کریستیانو رونالدو را. در حقیقت اولین باری که شایعاتی درباره رفتن رونالدو منتشر شدند، ما بازیکنان میان خودمان شرط بستیم که او نمی رود، چون مطمئن بودیم که در رئال مادرید می ماند، اما خب هر بازیکنی در زندگی اش حق انتخاب دارد. فوتبال دنیا| اینتر دوباره برای خرید مودریچ دست به کار می گردد

مودریچ سال جاری بازیکن سال فیفا و یوفا شد و جزو کاندیداهای بردن توپ طلای فرانسه فوتبال هم هست. او ادامه داد: من آدمی نسبتاً خجالتی و کم حرف هم و راستش را بخواهید خیلی دوست ندارم که در کانون توجه رسانه ها باشم. نمی خواهم بیشتر از این وارد این مبحث شوم. دنیای اطراف من همان طور که هست، برازنده من است. رونالدو در سطحی دیگر فوتبال بازی می نماید و طبیعی است که توجه رسانه ها بود بیشتر باشد. من اما هوادار سادگی هستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 30 بهمن 1397 شناسه مطلب: 75

به "فوتبال دنیا، لوکا مودریچ: رئالی ها فکر می کردند کریستیانو رونالدو می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، لوکا مودریچ: رئالی ها فکر می کردند کریستیانو رونالدو می ماند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید