نبرد سنگین در شمال مأرب و هلاکت 15 تروریست در کمین نیروهای صنعا

به گزارش اسلیم فا، جبهه های مأرب پس از چند روز آرامش شاهد نبرد سنگین است و نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن به مواضع ائتلاف سعودی و تروریست های القاعده حمله نموده و شمار زیادی از آنها را به هلاکت رسانده اند که در میان آنها فرماندهان و سرنموده های آنها دیده می گردد.

نبرد سنگین در شمال مأرب و هلاکت 15 تروریست در کمین نیروهای صنعا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از البوابه، منابع محلی در مأرب یمن اعلام کردند که نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن طی کمینی محکم شمار زیادی از تروریست های القاعده را در شهر مأرب به هلاکت رساندند.

این منابع بیان کردند: تروریست های القاعده هنگامی که قصد ایجاد مرکز نظامی جدید در غرب شهر مأرب را داشتند، به شدت از سوی توپخانه نیروهای صنعا هدف قرار گرفتند و 45 تروریست القاعده کشته یا زخمی شدند.

این منابع بیان کردند: نیروهای صنعا که در جبل المشجح هستند دو روز پس از آنکه تروریست های القاعده به دنبال ایجاد استحکامات بودند، آنرا زیرا آتش گرفتند که 15 تروریست کشته و 30 نفر دیگر زخمی شدند.

نبرد سنگین در شمال مأرب

همزان منابع محلی از درگیری های شدید میان نیروهای صنعا با نیروهای ائتلاف و تروریست های القاعده پس از چند روز آرامش در جبهه های مأرب خبر دادند و اعلام کردند: نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن مواضع نیروهای ائتلاف سعودی و القاعده را در جبهه العلم الابیض در شمال شهر زیر آتش گرفته اند.

این منابع بیان کردند: نیروهای ائتلاف سعودی متحمل تلفات و خسارات سنگین شده و شمار زیادی از سرکرده ها و فرماندهان آنها به خاک افتاده اند که از جمله آنها سالم ابن حمد جار الله وعبدالعزیز بن طارق علی دباش است.

بمباران مارب و صعده از سوی جنگنده های سعودی

منابع امنیتی یمنی از بمباران مناطق مختلف از استان های مأرب و صعده از سوی جنگنده های سعودی خبر دادند و اعلام کردند که مناطق صرواح در استان مأرب و شدا و الظاهر در استان صعده از سوی جنگنده های سعودی بمباران شده است.

120 مورد نقض آتش بس در الحدیده

منابع یمنی از 120 مورد نقض آتش بس طی ساعات گذشته در الحدیده از سوی متجاوزان و مزدوران آنها خبر دادند که شامل پرواز پهپادهای جاسوسی و نیز حملات توپخانه بوده است.

درگیری شدید میان نیروهای هادی در تعز

مابع محلی از درگیری های شدید میان نیروهای حزب الاصلاح در شهر تعز در سایه ادامه بی ثباتی در مناطق تحت کنترل نیروهای هادی خبر دادند و اعلام کردند: درگیری در غرب این شهر و منطقه الحصب اتفاق افتاده است و در آن از انواع تسلیحات استفاده شده و شماری از طرفین زخمی شدند.

این درگیری موجب رعب و وحشت ساکنان شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 26 خرداد 1400 بروزرسانی: 26 خرداد 1400 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1724

به "نبرد سنگین در شمال مأرب و هلاکت 15 تروریست در کمین نیروهای صنعا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبرد سنگین در شمال مأرب و هلاکت 15 تروریست در کمین نیروهای صنعا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید