واکنش اتحادیه جهانی کشتی به تعویق المپیک 2020

به گزارش اسلیم فا، رئیس اتحادیه جهانی کشتی با ارسال نامه ای توضیحاتی را در خصوص فرایند جدید مسابقات انتخابی کسب سهمیه المپیک توکیو ارائه داد.

واکنش اتحادیه جهانی کشتی به تعویق المپیک 2020

به گزارش اسلیم فا، متن بیانیه نناد لالوویچ رئیس اتحادیه جهانی کشتی به توضیح زیر است:

ورزشکاران عزیز و اعضای محترم جامعه کشتی

با استناد به بیانیه مشترک کمیته بین المللی المپیک و کمیته برگزاری المپیک 2020 توکیو به اطلاع می رساند مسابقات المپیک توکیو تا تابستان سال 2021 به تعویق خواهد افتاد.

این تصمیم اساسا به متظور حفظ سلامت ورزشکارانی که قرار است در رقابت های المپیک شرکت نمایند و در مقیاسی بزرگتر برای سلامت تمامی ورزشکاران در جامعه جهانی اتخاذ شده است.

قطعا این تصمیم تأثیر بسزایی بر ورزشکاران و رقابت های انتخابی پیش رو خواهد گذاشت. ما نیز همانند سایر فدراسیون ها منتظر دریافت دستورالعمل های کامل تری از دپارتمان ورزشی کمیته بین المللی المپیک هستیم تا بتوانیم فرایند جدید مسابقات انتخابی (المپیک) را برنامه ریزی و در اسرع وقت به اطلاع همه برسانیم.

می دانیم که این تاخیر موجب ایجاد مشکلاتی در برنامه های آماده سازی شما خواهد شد ولی بدانید که سلامت همه شما اولویت اصلی ما به حساب می آید.

در هفته های آینده هیات اجرایی اتحادیه جهانی جلساتی را به وسیله ویدیوکنفرانس برگزار و با درنظر دریافت شرایط جهانی تصمیمات جدید را در مورد رقابت های انتخابی باقی مانده (به تعویق افتاده)، خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 951

به "واکنش اتحادیه جهانی کشتی به تعویق المپیک 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش اتحادیه جهانی کشتی به تعویق المپیک 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید