پیروانی: از مدیرعامل سپاهان سپاسگزارم که جان کسی را قسم نخورد!، پس ما هم بازی بعدی دو ساعت دیر می رویم

به گزارش اسلیم فا، سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت:از مدیرعامل باشگاه سپاهان تشکر می کنم که صداقت به خرج داد و صراحتا همه چیز را گفت.

پیروانی: از مدیرعامل سپاهان سپاسگزارم که جان کسی را قسم نخورد!، پس ما هم بازی بعدی دو ساعت دیر می رویم

به گزارش گروه ورزشی اسلیم فا، افشین پیروانی در گفت و گوی تلفنی با برنامه سلام صبح بخیر در مورد ملاقات این تیم با سپاهان گفت:

در آغاز صحبت هایم از یگان ویژه و نیروی انتظامی ویژه تشکر می کنم که کلیه تمهیدات را نه فقط در اصفهان بلکه در تمامی شهرها از بدو ورود ما تا زمانی که می خواهیم خارج شویم در نظر می گیرند. این را گفتم چون دوستان می گفتند ما حاشیه امنیت نداشتیم. ولی ما حاشیه امنیت فوق العاده ای داشتیم که بابت آن تشکر می کنم.

وی اضافه نمود: دوستان می گویند در هتل شرایط ما غیر امنیتی بوده، در ورزشگاه که شرایط امنیتی بود چرا بالا نیامدید؟ نیامدید بازی کنید چرا نیامدید گرم کنید؟ چرا لیست ندادید؟ می گویند کسی نیامده لیست را از ما بگیرد. تیم ما همین 10 روز پیش در بازی های آسیایی بوده،ناظر بازی هیچوقت نمی آید در رختکن از کسی لیست بگیرد.ناظر بازی رییس میدان ورزشی است و مدیر تیم یا مدیر رسانه ای لیست را به او تحویل می دهد و هیچوقت خود ناظر دنبال لیست نمی رود. آقایان گفتند حرفه ای نیست اسم بیاورید، چشم ما رعایت می کنیم.

پیروانی خاطرناشن کرد: از مدیرعامل باشگاه حریف تشکر می کنیم که صداقت را رعایت کرد، نه جان کسی را قسم خورد و خیلی راحت همه چیز را گفت.فرمودند ما تا 3 و 30 دقیقه در استانداری بودیم که بازی لغو گردد. با این حرف معین شد که دوستان هدفشان بازی کردن نبوده است. پس وقتی در هتل مانده اند تقصیرها را گردن کسی نیاندازند. به همین خاطر من از مدیرعامل تیم رقیب سپاسگزارم که صداقت را رعایت کرد.

من فکر می کنم اینجا باید جلوی این کار گرفته گردد؛ سناریویی که برای تیم حریف نوشته بودند. البته تیم حریف ما تیم بزرگی است و مردم خوب اصفهان قابل احترام و فوتبال دوست هستند اما فکر کسانی که این سناریو را نوشته اند اشتباه بوده است.

وی در مورد اینکه چه زمانی رای صادر می گردد گفت: نمی دانم صادر می گردد یا نه ولی امیدوارم یک بدعت بد نگردد چون اگر قرار است اینگونه باشد ما هم برای بازی با پدیده که ساعت 6:30 هست 8 شب به ورزشگاه می رویم و می گوییم اتوبوسمان ممکن است پنچر گردد یا اتفاق خاصی بیفتد. من فکر می کنم یک جا باید جلوی این اتفاق غلط گرفته گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 فروردین 1399 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 880

به "پیروانی: از مدیرعامل سپاهان سپاسگزارم که جان کسی را قسم نخورد!، پس ما هم بازی بعدی دو ساعت دیر می رویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: از مدیرعامل سپاهان سپاسگزارم که جان کسی را قسم نخورد!، پس ما هم بازی بعدی دو ساعت دیر می رویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید