گزارش تمرین پرسپولیس، پا به توپ شدن عالیشاه و تمرین اختصاصی ماهینی، هوای مطبوع پاییزی، سرخپوشان را به ذوق آورد

امید عالیشاه، هافبک مصدوم پرسپولیس از بند مصدومیت رهایی پیدا کرد.

گزارش تمرین پرسپولیس، پا به توپ شدن عالیشاه و تمرین اختصاصی ماهینی، هوای مطبوع پاییزی، سرخپوشان را به ذوق آورد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس قبل از دیدار مقابل تیم نود ارومیه در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی باشگاه های کشور، از ساعت 11 امروز (یکشنبه) در استادیوم شهید کاظمی با حضور 17 بازیکن برگزار گردید.

قبل از شروع تمرین، یک گروه مستندساز متعلق به اسپانسر باشگاه در استادیوم شهید کاظمی حاضر شدند و با بازیکنان و کادر فنی سرخپوشان، مصاحبه تبلیغاتی گرفتند.

برانکو امروز شخصاً برای کاشت موانع در زمین اقدام کرد.

بازیکنان از ساعت 11:15 وارد زمین تمرین شدند. آنها ابتدا زیر نظر برانکو در نیمه زمین به سه گروه تقسیم شدند و به حفظ توپ پرداختند. بخش بعدی تمرین سرخپوشان با حرکات سرعتی و استقامتی زیر نظر مارکو سپری شد. سانتر از جناحین و تمرین گلزنی، بخش بعدی تمرین سرخپوشان بود.

علی علیپور مهاجم تیم پرسپولیس دقایقی به صورت اختصاصی با برانکو صحبت کرد.

علیرضا بیرانوند و احمد نوراللهی به خاطر حضور در اردوی تیم ملی، ابوالفضل درویش وند، حمیدرضا طاهرخانی و سعید حسین پور به دلیل حضور در اردوی تیم امید و بشار رسن هم به دلیل درگذشت مادرش، غایبان تمرین پرسپولیس بودند.

امید عالیشاه که به دلیل مصدومیت به مدت از ترکیب پرسپولیس دور بود، پس از رهایی از بند مصدومیت، امروز پا به توپ شد و در تمرینات گروهی شرکت کرد.

رادوشویچ تنها دروازه بان حاضر در تمرین امروز پرسپولیس بود که زیر نظر ایگور پانادیچ به تمرین پرداخت.

کمتر از 30 طرفدار در تمرین امروز پرسپولیس حضور داشتند.

در حاشیه تمرین، ماهینی مدافع مصدوم پرسپولیس در زمین حاضر شد و دقایقی کوتاه در خصوص وضعیت خود با مارکو مربی بدنساز سرخپوشان صحبت کرد.

هوای مطبوع و پاییزی امروز تهران بیش از هر چیز دیگری، سرخپوشان را به شوق آورده بود و آنها با شادابی خاصی به تمرین پرداختند.

در دقایقی از تمرین به دلیل نبود دروازه بان در تمرین، پانادیچ مربی دروازه بانان پرسپولیس درون دروازه ایستاد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 29 بهمن 1397 شناسه مطلب: 72

به "گزارش تمرین پرسپولیس، پا به توپ شدن عالیشاه و تمرین اختصاصی ماهینی، هوای مطبوع پاییزی، سرخپوشان را به ذوق آورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تمرین پرسپولیس، پا به توپ شدن عالیشاه و تمرین اختصاصی ماهینی، هوای مطبوع پاییزی، سرخپوشان را به ذوق آورد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید