5 جاده به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است

به گزارش اسلیم فا، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل حصارک، گفت: در محورهای چالوس ، هراز و فیروزکوه ، آزادراه تهران - شمال هم اکنون تردد روان است.

5 جاده به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است

به گزارش اسلیم فا، ایمان محرابی نیا در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات سامانه های ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر بیشتر محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد 2287 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 2.5 درصد کاهش دارد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها، 16.4 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل حصارک

محرابی نیا بیان نمود: در حال حاضر تردد در محورهای چالوس ، هراز و فیروزکوه ، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در جهت رفت و برگشت روان است.

وی با اشاره به ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل حصارک، از بروز ترافیک نیمه سنگین حدفاصل ساسانی تا پل فردیس در این آزادراه خبر داد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

پرترددترین جاده های کشور

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها افزود : در شبانه روز گذشته در آزادراه کرج-تهران، آزادراه کرج -قزوین و آزادراه تهران-کرج بیشترین تردد ثبت شد.

5 جاده به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است

وی گفت : در حال حاضر جاده شهداد-نهبندان در استان کرمان، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، محور فرعی شمشک-دیزین ، محور خرم آباد-پل دختر در استان لرستان و محور قزوین-همدان در کیلومتر 110 به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 5 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 شهریور 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1159

به "5 جاده به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 جاده به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید