کاراته

تشریح برنامه های تیم ملی کاراته بانوان، اعزام 6 کاراته کا به مسکو

لاله صمدی مربی تیم ملی کاراته با بیان مطلب فوق به خبرنگاران گفت: نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی با آمادگی نسبتاً خوبی تمرینات خود را شروع کردند و همین موضوع باعث شد تا در اجرای برنامه های خود شرایط بهتری داشته باشیم.

22 شهریور 1400

فخری: حقوق ورزشکارانی که سهمیه نو گرفتند یک جا پرداخت می گردد

رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی گفت: 11 نفر هم در دور تازه سهمیه گرفتند که آنان هم کل حقوق خود را به صورت یک جا دریافت می نمایند.

14 مرداد 1400

اعلام محرومیت دوپینگی کاراته ایران

جلسه دفاعیه بهمن عسگری ملی پوش المپیکی کاراته ایران که تست دوپینگش در مسابقات لیگ جهانی کاراته وان لیسبون در اردیبهشت ماه سال جاری مثبت اعلام شده بود، عصر امروز (چهارشنبه - 9 تیرماه) برگزار شد.

12 مرداد 1400

هروی: می خواهیم کاراته پیروز ترین رشته ایران در المپیک گردد، دیگر نمی خواهم درباره مشکلم صحبت کنم!

سرمربی تیم ملی کاراته با تاکید بر این که نمایندگان کاراته ایران در توکیو با تمام وجود مبارزه می نمایند، گفت: می خواهیم کاراته بهترین تیم کاروان ایران در المپیک گردد.

29 اردیبهشت 1400

تست کرونای ملی پوشان کاراته منفی شد، آغاز تمرینات با بدنسازی

به گزارش خبرنگاران، اعضای تیم ملی کاراته کشورمان که برای حضور در مرحله دوم اردوی آمادگی خود روز گذشته به جزیره کیش سفر کرده بودند، عصر یکشنبه تمرینات خود را در مجموعه ورزشی المپیک تمرینات خود را آغاز می کنند.

14 دی 1399

دانشگاه آزاد قهرمان سوپر لیگ کاراته معرفی شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، جلسه هیأت رئیسه سازمان لیگ و مسابقات جهت تعیین تکلیف تیم های حاضر در لیگ های کاراته کشور امروز با حضور سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون و دیگر مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ در محل فدراسیون برگزار...

3 شهریور 1399

کاراته کا قزوینی راهی کانادا شد

به گزارش خبرنگاران، بهمن عسگری ملی پوش الوندی برای شرکت در مسابقات لیگ جهانی کاراته وان سری آ راهی مونترآل کانادا شد.

16 آبان 1398

از اندونزی، آشوری: باوجود همه نامهربانی ها 8 مدال کسب کردیم

دبیر فدراسیون کاراته گفت: به رغم همه نامهربانی هایی که در جریانات مسابقات وجود داشت هشت مدال برای کاروان ورزشی کشورمان صید کردیم تا دل ملت مان را شاد کنیم.

3 آبان 1397