این زن برای بهاره رهنما بغض کرد و اشک ریخت

به گزارش اسلیم فا، خبرنگاران : ویدیویی که طرفداران بهاره رهنما با بغض و اشک در واکنش به اتفاقات اخیر منتشر کرده اند را ببینید.

این زن برای بهاره رهنما بغض کرد و اشک ریخت

بهاره رهنما حواشی زیادی دارد. با این وجود طرفداران بهاره رهنما کم نیستند. در این فیلم صدای طرفدار بهاره رهنما را می شنوید که متنی پراحساس را به همراه بغض به بهاره رهنما تقدیم کرده است. یکی از طرفداران بهاره رهنما می گوید که او موهبت الهی است.

ویدیوی احساسی طرفداران بهاره رهنما بازیگر جنجالی که این روزهای اخیر همه رسانه ها و بازیگران به او حمله کرده اند را ببینید.

گوینده این ویدیو ادعا می کند که بهاره رهنما زندگی او را عوض کرده و او را در این دنیا با مسائل بسیاری که داشته نجات داده است. بهاره رهنما این روزها به دلیل اظهار نظرش درباره شرایط مالی مردم و اینکه خودش زحمت کشیده است و مردمی که پولدار نمی شوند بی دست و پا هستند جنجال به پا کرده است.

واکنش بهاره رهنما به اتفاقات اخیر

پس از ساعت ها حمله و اظهار نظر بر علیه بهاره رهنما که از صدا و سیما گرفته تا همکاران او و حتی خانواده او (شقایق دهقان که روزی جاری او بوده است) بالاخره بهاره رهنما نسبت به اتفاقات اخیر واکنش نشان داد. وقتی کودک بودم تصور میکردم با اوج گرفتن هواپیما ما نزدیک جایی میشویم که خدا هست و بهتر حرف هایمان را می شوند ،بزرگ تر که شدم پدر مادرم بمن آموختند که خدا در درون قلب کوچک تک تک ماست!

و من باور داشتن خداوند در جایی اینهمه نزدیک در قلبم رو مدیون مردی هستم که این روز ها عجیب و سخت جای خالیش را حس میکنم،همان مردی که بمن گفت اگر با نیت درست کاری کردی از هیچ چیز نترس،خالا نیست اما اموره هایش هر لحظه در روزهای سخت تکیه گاه من است! من از این مرد احترام به آدم ها،قبول تفاوت ها و عشق ورزیدن به مردمم را آموخته ام تنها چیزی که این روزها را برایم سخت کرد هتک حرمت و فحاشی به مردی بود که هنوز چیزی از سفر آسمانی اش نگذشته،اما نعوذ بالله بلا تشبیه حس میکنم او هم آن بالاهانیست جایی در قلب من است و این روزها مرتب با خنده و صدای خاصش بمن می گوید: بهارم،این نیز بگذرد...

پدرم آدم خاصی بود خیلی خاص و همیشه در این نکته با هم اختلاف نظر داشتیم که می گفت: ما هنوز برای تمرین دموکراسی هم توان نداریم چه برسد به اجرایش! و من معتقد بودم که اشتباه میکند! پی نوشت: هجمه سازمان دهی شده اخیر فرصتی شد تا دشمنی های قدیمی و فرصت طلبی ها را از پس ظاهر و ماسک های دروغین تشخیص دهم و حالب اینکه از ادمین عزیزم خواستم تا حتی یک کامنت را هم پاک نکند ،تا این صفحه و این روزها سندی باشد و معیاری برای تخمین ظرفیت دموکراسی همه ما!

تبلیغات عجیب به سبک بهاره رهنما

بدون شک بهاره رهنما سلطان تبلیغات اینستاگرامی در میان بازیگران مشهور است که همیشه و تقریبا هر روز کلی تبلیغ تازه انتشار می دهد که انتظار می رود درآمد بالایی این تبلیغات برای او داشته باشند. همانطور که در تصویر بالا می بینید یکی از پرحاشیه ترین تبلیغات بهاره رهنما در اینستاگرام تبلیغ غذای حیوانات بود که برای یکی از کسب و کارهایی که به قول بهاره مال دوستش بود انجام داد و مردم او را با عنوان تبلیغ کننده غذای گربه صدا زدند و حاشیه های زیادی برای او در پی داشت. طلاق و ازدواج بهاره رهنما هنوزم جنجالی ست با اینکه همانطور که خودش می گوید همه چیز طبیعی بوده است و هیچ اختلاف سنی زیادی یا مسائل اینچنینی وجود نداشته .

بهاره رهنما به تازگی پدر خود را از دست داده. او مدتی بعد از فوت پدرش عزاداری خاصی نداشت و خیلی زود به زندگی عادی خود برگشت که این رفتار او مورد انتقاد گسترده مردم قرار گرفت اما نزدیک به چهلم پدرش ویدیویی از خود منتشر کرد که در آن به شدت گریه می کرد و از خاطرات پدرش می گفت. برخی روانشناسان معتقد هستند که رفتار بهاره رهنما (ابتدا انکار غم و درد و سپس بروز دادن آن) در برخی افراد رخ می دهد و طبیعی است.

منبع : برخط نیوز

منبع: رکنا
انتشار: 25 آذر 1400 بروزرسانی: 25 آذر 1400 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1963

به "این زن برای بهاره رهنما بغض کرد و اشک ریخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این زن برای بهاره رهنما بغض کرد و اشک ریخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید