تارتار: درگیری سوشا و حاتمی صحت ندارد، فقط دربازی رو در رو به دنبال شکست پرسپولیس هستم

به گزارش اسلیم فا، دفاع کردن ما از جلوی زمین آغاز می شود و همه در کارهای دفاعی زحمت زیادی می کشند. کسانی که می گویند ساختار ما اصطلاحا دفاع اتوبوسی بوده بهتر است بازی های ما را ببینند. اگر آمار بازی ها را ببینید متوجه می شوید که ما در بازی ها حدود 70 درصد مالکیت توپ داریم و حتی مقابل تیمی مثل استقلال هم آمار مالکیت توپ ما زیاد بوده است.

تارتار: درگیری سوشا و حاتمی صحت ندارد، فقط دربازی رو در رو به دنبال شکست پرسپولیس هستم

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان به شایعه درگیری دو بازیکن این تیم پیش از بازی با نساجی واکنش نشان داد.

مهدی تارتار در گفت وگو با فارس،در مورد حل شدن مسائل مالی باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: ما در بحث امکانات سخت افزاری دچار مشکل هستیم اما باشگاه به تعهداتی که در ابتدای فصل داشت عمل کرد و جا دارد که از مسئولان باشگاه بابت این مسئله تشکر کنیم.

وی در مورد اینکه با گذشت 10 هفته از آغاز لیگ برتر اما تیم نفت مسجد سلیمان هنوز شکست نخورده، ادامه داد: با توجه به سابقه باشگاه در سال های گذشته به نظر من کار بزرگی اجرا شده و این مسئله با تلاش، زحمت و توکل بر خدا به دست آمده است. ما باید این روند را ادامه دهیم. هر چند که بهتر است بگوییم ما 12 بازی است که نباختیم چرا که دو بازی هم با تیم های لیگ برتری در جام حذفی انجام دادیم که برنده شدیم. در این زمینه خیلی ها زحمت کشیدند و باید در این شرایط از تیم حمایت شود.

تارتار در مورد ساختار دفاعی تیمش و اینکه دفاع مطلق انجام نمی دهند اما باخت در کارنامه ندارند، اضافه نمود: ساختار دفاعی در تیم ما اهمیت زیادی دارد. دفاع کردن ما از جلوی زمین آغاز می شود و همه در کارهای دفاعی زحمت زیادی می کشند. کسانی که می گویند ساختار ما اصطلاحا دفاع اتوبوسی بوده بهتر است بازی های ما را ببینند. اگر آمار بازی ها را ببینید متوجه می شوید که ما در بازی ها حدود 70 درصد مالکیت توپ داریم و حتی مقابل تیمی مثل استقلال هم آمار مالکیت توپ ما زیاد بوده است.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان درباره القا شدن تفکر و نباختن در این تیم، اضافه نمود: همه کسانی که با من کار کرده اند می دانند که حتی اگر در کوچه و خیابان هم بخواهیم بازی کنیم دوست ندارم بازنده شویم. من از روز اول این مسئله را به بازیکنانم القاء کردم که باید همیشه برنده باشیم و در هیچ زمینی نباید ببازیم.

وی درباره جدال با پرسپولیس در هفته یازدهم لیگ برتر گفت: از الان زود است که بخواهم در مورد این بازی صحبت کنم اما بازی با تیم هایی مثل استقلال و پرسپولیس خود به خود به بازیکنان انگیزه می دهد و این مسئله باعث می شود ما یک قدم جلو باشیم چرا که نیاز نیست به بازیکنان انگیزه بدهیم. به نظر من پرسپولیس نه تنها نسبت به سال قبل ضعیف تر نشده بلکه با بازیکنانی که جذب این تیم شدند،قوی تر هم شده است. فقط کادر فنی پرسپولیس در شناخت بازیکنان تاخیر داشت که این مسئله باعث شد تا در برخی از بازی ها دچار مشکل شوند اما آنها تیم بسیار خوبی هستند و ما با انگیزه زیاد به مصافشان خواهیم رفت. امیدواریم که روند شکست ناپذیری ما مقابل پرسپولیس حفظ شود و بتوانیم این تیم را در خانه اش شکست دهیم.

تارتار شرح داد: بعد از بازی با نساجی نقل قولی از من منتشر شد که در آن گفته شده بود من آرزوی شکست پرسپولیس را دارم اما باید بگویم هدف ما در بازی رو در روی شکست پرسپولیس است وگرنه در سایر بازی ها برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان درباره موضوع درگیری پیش آمده بین سوشا مکانی و فرزاد حاتمی دو بازیکن این تیم که منجر به بازی نکردن آنها مقابل نساجی شد، تاکید کرد: هیچ درگیری وجود نداشت بلکه ما در هر پست دو بازیکن خوب داریم و سوشا مکانی هم به دلیل تفکرات تاکتیکی ما روی نیمکت نشست اما موضوع فرزاد حاتمی فرق می کند چراکه باشگاه برای اسکان او قول هایی داده بود و چون باشگاه نتوانسته بود به قولی که به این بازیکن داده بود عمل کند به همین خاطر خود من به او اجازه دادم که به تهران بیاید چرا که از شرایطش ناراضی بود.

وی در پاسخ به این سؤال که اگر مشکل حاتمی حل نشود آیا احتمال جدایی او از این تیم وجود دارد، شرح داد: قرار است این مشکل حل شود و فکر نمی کنم مشکل خاصی باشد که او بخواهد از نفت مسجد سلیمان جدا شود. بعید است مشکل خاصی وجود داشته باشد و قرار است که با مسئولان باشگاه در این زمینه صحبت کند تا مسائل حل شود.

تارتار در مورد لیست تیم ملی هم گفت: ما تا اینجای کار عملکرد خیلی خوبی داشتیم و با توجه به ساختار خوب دفاعی انتظار داشتیم که حداقل یکی دو بازیکن از خط دفاعی ما به تیم ملی دعوت شود. از نظر روند گل نخوردن ما مثل مدعیان قهرمانی هستیم و این انتظار را داشتیم که از تیم ما هم حداقل دو بازیکن به تیم ملی دعوت شود اما در کل برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان گفت: هواداران ما از بهترین ها در لیگ برتر هستند و به گونه ای از ما حمایت کردند که هر تیمی به مسجد سلیمان می آید تحت فشار آنها قرار می گیرد و امیدوارم که همانند بازی های قبل از ما حمایت خیلی خوبی انجام دهند تا روند خوبی که داریم را ادامه دهیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 11 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 639

به "تارتار: درگیری سوشا و حاتمی صحت ندارد، فقط دربازی رو در رو به دنبال شکست پرسپولیس هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: درگیری سوشا و حاتمی صحت ندارد، فقط دربازی رو در رو به دنبال شکست پرسپولیس هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید