(تصاویر) زنان قدرتمند دنیا عرب روی جلد مجله ووگ

به گزارش اسلیم فا، تصاویر زنانی از بحرین، کویت، عمان، قطر، عربستان سعودی و امارات رو جلد ووگ عربی رفت تا منتقل کننده پیامی باشد که آن را نیروی همبستگی نامیده اند.

(تصاویر) زنان قدرتمند دنیا عرب روی جلد مجله ووگ

به گزارش خبرنگاران، زنانی از خانواده های سلطنتی در کشور های عضو شورای همکاری خلیج فارس که در این تصویر روی جلد تاریخی گرد هم آمده اند می خواهند پیامی از اتحاد، همبستگی، دوستی و خواهری منتقل نمایند.

6 زن در این تصویر دست هایشان را به هم رسانده اند تا چیزی به ما بگویند، آن چیزی که آن ها را به عنوان یک زن، نه عضوی از خانواده سلطنتی، به زنان دیگری در دنیا عرب پیوند می دهد.

آن ها با جامه هایی سیاه و سپید، مو هایی رها یا پوشانده جلوی عکاس ظاهر شدند تا به گفته سردبیر ووگ عربی تصویری از زن عرب باشند با اعتمادبه نفس، مستقل و عامل تغییر.

مانوئل آرنو می گوید: این جلد برای ووگ عربی یک نقطه عطف است، زیرا در آن زنان فوق العاده برجسته از همه خانواده های حاکم کشور های عضو شورای همکاری خلیج فارس حضور دارند. این ها زنانی هستند که من تحسینشان می کنم.

شاهزاده لامیا بنت ماجد آل سعود به ووگ عربی می گوید گاهی پیش آمده مردم بدون آنکه بدانند او هم یک شاهزاده سعودی است درباره زندگی مخفیانه شاهزاده خانم های سعودی داستان میگویند؛ اما واقعیت نه قفس طلای 24 عیار است نه یک تجمل افسارگسیخته بدون داشتن آزادی انتخاب.

منبع: فرارو
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1543

به "(تصاویر) زنان قدرتمند دنیا عرب روی جلد مجله ووگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) زنان قدرتمند دنیا عرب روی جلد مجله ووگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید