رئیس فدراسیون جهانی هندبال: از موفقیت های ایران مسرور هستم

به گزارش اسلیم فا، علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال ایران با حسن مصطفی رئیس فدراسیون بین المللی هندبال ملاقات و گفت وگو کرد.

رئیس فدراسیون جهانی هندبال: از موفقیت های ایران مسرور هستم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون هندبال، علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال در حاشیه حضور در رقابت های هندبال قهرمانی آسیا با حسن مصطفی رئیس فدراسیون بین المللی هندبال، نایب رئیس این فدراسیون، رئیس کمیته آموزش و مربیان فدراسیون بین المللی و بعلاوه روسای کمیته های مسابقات و داوران فدراسیون هندبال آسیا ملاقات و گفت وگو کرد.

در این ملاقاتها دستاوردهای بسیار خوبی در زمینه های مختلف به خصوص آموزش و توسعه هندبال ایران حاصل شد.

حسن مصطفی رئیس فدراسیون بین المللی هندبال ضمن ابراز خرسندی از پیروزیت های اخیر هندبال ایران خطاب به رئیس فدراسیون هندبال ایران، اظهار کرد: از پیروزیت های هندبال ایران در این مدت بسیار خوشحالم و از کوشش های شما به عنوان رئیس فدراسیون هندبال ایران تشکر می کنم. بی تردید دنیای شدن تیم های ملی مردان و زنان ایران حاصل برنامه ریزی درست فدراسیون هندبال ایران است و من نیز قول می دهم نهایت حمایت را از هندبال ایران داشته باشم.

در ابتدای این نشست علیرضا پاکدل ضمن ابراز خشنودی از ملاقات با حسن مصطفی گزارشی از اقدامات اجرا شده در هندبال ایران را به رئیس فدراسیون بین المللی ارائه نمود و در پاسخ به ابراز خرسندی دکتر حسن مصطفی از ثبات مدیریت فدراسیون هندبال ایران، گفت: چند سال از ملاقاتی که در خلال برگزاری کنگره سالیانه فدراسیون بین المللی در گوتنبرگ سوئد با شما داشتم می گذرد و در آن ملاقات خطاب به من گفتید چرا در اجلاس دنیای هندبال هر بار یک نفر تازه از ایران حضور پیدا می نماید و چرا فدراسیون هندبال ایران تا این اندازه دارای تغییرات است؟ در آن نشست از من سوال کردید آیا شما هم به صورت موقت در فدراسیون هندبال ایران حضور دارید یا آمده اید که بمانید! البته در آن نشست خطاب به شما گفتم با حمایت جامعه هندبال ایران آمده ام تا بتوانم قدم های موثری بردارم و برای پیشرفت هندبال برنامه دارم و می خواهم به ارتقا و توسعه هندبال ایران یاری کنم.

در ادامه حسن مصطفی رئیس فدراسیون بین المللی هندبال با ابراز مجدد خرسندی از ثبات مدیریت و اتفاقات اخیر هندبال ایران، گفت: از اتفاقات اتفاق افتاده در هندبال ایران بسیار خرسندم. به نظرم اهداف شما در این سال ها محقق شده و اینکه هندبال ایران هم در بخش مردان و هم در بخش زنان پیروز بوده و به مسابقات دنیای راه یافته با درایت و برنامه ریزی فدراسیون و شما بوده است.

رئیس فدراسیون بین المللی هندبال اضافه نمود: هندبال ایران نیروی انسانی و بازیکنان بسیار خوبی دارد و احتیاج به سازمان دهی و برنامه ریزی داشت. خوشبختانه با برنامه ریزی شما به عنوان رئیس فدراسیون جهت درستی برای هندبال ایران ترسیم شده و امیدوارم این جهت ادامه داشته باشد.

علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال ایران نیز در ادامه با ارائه گزارشی از عملکرد فدراسیون هندبال در سه سال اخیر در مباحث توسعه ای، گفت: در حال حاضر در تمامی رده های سنی هندبال سالنی و ساحلی تیم های ملی ما فعال هستند و در سال های اخیر در بخش استعدادیابی و آموزشگاه های هندبال کارهای خوبی اجرا شده و در شهرهای هدف با برنامه ریزی و اقدامات علمی و زحمات شبانه روزی هیئت های استانی، باشگاه ها و مربیان زحمت کش ایرانی در حال فعالیت در این حوزه ها هستیم و انشاالله پشتوانه سازی خوبی برای هندبال ایران در حال شکل گیری است.

رئیس فدراسیون بین المللی هندبال نیز با خوشحالی از پشتوانه سازی در هندبال ایران گفت: پشتوانه سازی برای آینده هندبال اتفاق خوبی خواهد بود که در هندبال ایران اتفاق افتاده است. هرجایی که جهت توسعه هموار و هندبال در حال توسعه باشد ما به عنوان فدراسیون بین المللی از آن حمایت می کنیم.

بعلاوه پاکدل در ادامه این نشست به وجود بعضی مسائل در زمینه وارد کردن کالاهای مرتبط با رشته هندبال به ایران به علت تحریم ها اشاره نمود و از دکتر حسن مصطفی تقاضای یاری در بخش سخت افزاری خصوصا توپ، کف پوش و سایر موارد را داشت که رئیس فدراسیون بین المللی هندبال نیز در پاسخ گفت: ما همیشه در کنار شما هستیم و احتیاجهای شما را رفع می کنیم. هندبال ایران امروز در دنیا به یک کشور شناخته شده تبدیل شده است و مطمئن باشید از حمایت فدراسیون بین المللی برخوردار هستید.

در این نشست که رئیس کمیته آموزش و مربیان فدراسیون بین المللی نیز حضور داشت پاکدل درخواست هایی در حوزه های آموزش داشت که با دستور مستقیم دکتر حسن مصطفی به ریاست کمیته آموزش و مربیان مقرر گشت به زودی این موارد برای هندبال ایران به برترین شکل ممکن انجام گردد.

حسن مصطفی بعلاوه در پاسخ به دعوت پاکدل برای سفر به ایران نیز گفت: بسیار مشتاقم در اولین فرصت به ایران سفر کنم. در این چند روز بازخوردهای خوبی از دنیای شدن تیم ملی هندبال مردان ایران گرفتم. مطمئنم همانطور که تیم ملی بانوان ایران رنگ و بوی خوبی به مسابقات دنیای داد، صعود تیم ملی مردان ایران هم رنگ و بوی خوبی در کشور شما داشته است.

مصطفی در انتها توضیح داد: اگر هندبال ایران حمایت گردد حرف های زیادی برای گفتن دارد و امیدوارم جهت توسعه ایران در هندبال به همین شکل ادامه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 اسفند 1400 بروزرسانی: 20 اسفند 1400 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 2054

به "رئیس فدراسیون جهانی هندبال: از موفقیت های ایران مسرور هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس فدراسیون جهانی هندبال: از موفقیت های ایران مسرور هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید