سپاهان 4 ، 1 صنعت نفت، شاگردان نویدکیا در تعقیب پرسپولیس

به گزارش اسلیم فا، سپاهانی ها 56 امتیازی شدند و در کورس قهرمانی باقی ماندند. در مقابل نفتی ها با وجود این شکست با 33 امتیاز رده دهم جدول را حفظ کردند.

سپاهان 4 ، 1 صنعت نفت، شاگردان نویدکیا در تعقیب پرسپولیس

ملاقات دو تیم سپاهان و صنعت نفت با فزونی شاگردان محرم نویدکیا به خاتمه رسید.

به گزارش ایسنا، ملاقات دو تیم سپاهان و صنعت نفت آبادان در قالب هفته بیست وششم لیگ برتر امروز(شنبه) ساعت 20:45 دقیقه در استادیوم نقش دنیا برگزار گردید که این ملاقات در نهایت با فزونی چهار بر یک شاگردان نویدکیا به خاتمه رسید.

در دقیقه 5 دریبل و سانتر سروش رفیعی به شهباززاده رسید و ضربه او وارد دروازه صنعت نفت شد تا سپاهانی ها گلی زود هنگام را به ثمر برسانند.

در دقیقه 36 نفوذ حسینی به قلب دفاع صنعت نفت و پاس سجاد شهباززاده به او باعث شد تا حسینی با گروسیان تک به تک و ضربه اش وارد دروازه صنعت نفت گردد و اختلاف به دو گل برسد.

پس از این دو گل فشار شاگردان پورموسوی برای جبران گل خورده روی دروازه سپاهانی ها بیش تر شد اما ناموفق بودند تا نیمه اول به خاتمه برسد.

با آغاز نیمه دوم حملات نفتی ها ادامه پیدا کرد تا دقیقه 71 رضا خالقی فر با توپ گیری از نژاد مهدی مدافع سپاهانی ها و به دست آوردن یک موقعیت تک به تک، توانست دروازه سپاهان را باز کند و اختلاف را به یک گل برساند.

پس از این گل سپاهان روی دروازه نفتی ها فشار آورد و در موقعیتی فرزین گروسیان مانع از گلزنی سپاهانی ها شد.

در دقیقه 83 پاس رو به بیرون دانیال اسماعیلی فر به سجاد شهباززاده رسید و ضربه او وارد دروازه صنعت نفت شد تا سپاهانی ها گل سوم را هم به ثمر برسانند.

در چهارمین دقیقه از وقت های تلف شده روی سانتر دانیال اسماعیلی فر از نقطه کرنر و ضربه سر عزت الله پورقاز سپاهانی به گل چهارم رسیدند تا بازی با فزونی پر گل سپاهانی ها به خاتمه برسد.

با این نتیجه سپاهانی ها 56 امتیازی شدند و در کورس قهرمانی باقی ماندند. در مقابل نفتی ها با وجود این شکست با 33 امتیاز رده دهم جدول را حفظ کردند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 4 مرداد 1400 بروزرسانی: 4 مرداد 1400 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1797

به "سپاهان 4 ، 1 صنعت نفت، شاگردان نویدکیا در تعقیب پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سپاهان 4 ، 1 صنعت نفت، شاگردان نویدکیا در تعقیب پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید