اخبار صنعت

چمنیان: شجاعی ظرفیت و پتانسیل بالایی در مربیگری دارد

مشاور فنی کادرفنی تیم تراکتور گفت: مسعود شجاعی ظرفیت و پتانسیل بالایی برای مربیگری دارد و می تواند در آینده به تراکتور و فوتبال ایران یاری کند.

2 بهمن 1399

نرخ معاینه فنی خودروها چقدر گران شد؟

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران از افزایش 27 درصدی افزایش نرخ معاینه فنی خودروهای سواری بر اساس مصوبه هیأت دولت اطلاع داد.

2 بهمن 1399

بازار داغ بازداشتها در اعتراضات حامیان و مخالفان ترامپ

خبرنگاران : رسانه های آمریکایی از بازداشت حداقل 33 نفر در جریان اعتراضات حامیان و مخالفان دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در آخر هفته در واشنگتن دی سی پایتخت ایالات متحده خبر داده اند.

30 دی 1399

اردوغان: اتحادیهاروپا باید سریعتر از فشارهای تحمیلی رها گردد

رئیس جمهور ترکیه امروز در سخنانی بیان کرد: اتحادیه اروپا باید سریع تر از فشار های تحمیلیِ یونان و بخش یونانی نشین قبرس رها گردد.

27 دی 1399

گودرزی: 95 درصد قاچاق از گمرکات رسمی صورت می&zwnjگیرد ، ریسک فساد در کشور پایین است

یک مقام مسئول با بیان اینکه 95 درصد قاچاق از گمرکات رسمی صورت می گیرد، گفت: در اجرای قانون مبارزه با قاچاق ترک فعلی واضح انجام شده است و کسانی که سامانه ها را اجرا نکردند جنایتکار هستند.

20 دی 1399

شاهین آماده رقابت با دنا پلاس توربو اتوماتیک

زمانی نه چندان دور عنوان خودروی ملی به این معنا بود که خریدار آن با پایین ترین بودجه ها به بازار خودرو مراجعه کرده و قصد دارد خودرویی ارزان برای انجام کار های روزمره اش بخرد (بماند که ایرانیان چقدر خاطرات مسافرت های دور و نزدیک با این خودرو ها را دارند!)....

17 دی 1399

روزهای مثبت شاخص در معاملات این هفته بازار

تهران (پانا) - شاخص کل بورس این هفته روزهای مثبتی را از سرگذراند و از روز نخست معاملات این هفته مثبت بود و تنها در روز چهارشنبه با اصلاح جزئی روبرو شد. شاخص بورس در جریان معاملات روز چهارشنبه بازار سرمایه با ثبت افت ناچیز 2693واحدی، در ارتفاع یک میلیون و...

14 دی 1399

پاسخ اردوغان به اتهام خیانت در امانت

خبرنگاران : رئیس جمهوری ترکیه امروز، شنبه به اتهامات مطرح شده از سوی مخالفان درباره خیانت در امانت بعد از فروش بخشی از بورس استانبول به قطر پاسخ داد.

12 دی 1399

عملکرد هفتگی سبد سهام عدالت ، فروش سهام عدالت کی آغاز می شود؟

به گزارش خبرنگاران، با شروع معاملات این هفته بازار سهام ارزش سهام عدالت 12/8 میلیون تومان بود اما در پایان معاملات ارزش این سبد حدود یک میلیون تومان رشد کرد و به 13/8 میلیون تومان رسید.

10 دی 1399

کرملین: پوتین برنامه ای برای تبادل نظر با سران اوپک پلاس ندارد

در پی به تعویق افتادن نشست اوپک، کرملین احتمال گفت وگوی میان ولادیمیر پوتین با سران اوپک پلاس را رد کرد.

8 دی 1399

به کارگیری ایده های نو در صنعت بیمه

شیوع ویروس کرونا در حالی بیشتر کشورها را با بحران روبرو نموده که در ایران با تداوم این بیماری و اجرای طرح های پیشگیرانه قطع زنجیره شیوع، تاثیر این پدیده بر بخش های مختلف، به ویژه بخش مالی بیش از پیش نمایان شده است...

6 دی 1399

خودروهای بنزینی و دیزلی در کدام کشورها ممنوع می شوند؟

انگلیس در راستای انقلاب سبز دولت این کشور برای صفر کردن آلایندگی کربن تا سال 2050، فروش خودروهای جدید بنزینی و دیزلی را از سال 2030 پنج سال زودتر از برنامه قبلی ممنوع می کند.

3 دی 1399

کاپیتان پرسپولیس در کمیته انضباطی

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس باید در کمیته انضباطی این باشگاه حضور یابد.

1 دی 1399

موافقت با طرح موزاییکی پرسپولیس

مسئولان ورزشگاه آزادی پس از پیگیری پرسپولیسی ها با اجرای طرح موزاییکی روی صندلی های ورزشگاه آزادی برای دیدار فردای این تیم مقابل صنعت نفت موافقت کردند.

1 دی 1399

نگهداری از گل بنفشه آفریقایی

گل بنفشه آفریقایی نه تنها به دلیل گل های رنگین و زیبایش، بلکه سادگی در پرورش و نگهداری از آن به عنوان یکی از بهترین گیاهان آپارتمانی دارای محبوبیت می باشد.

30 آذر 1399

طراحی بیمه نامه تعطیلی کسب و کاربه دلیل اپیدمی و پاندمی نشانه نقش آفرینی مطلوب صنعت بیمه در کشور است

وزیر امور مالی و دارایی، بیمه نامه تعطیلی کسب و کاربه دلیل اپیدمی و پاندمی که توسط بیمه تعاون طراحی شده است را از نشانه های نقش آفرینی مطلوب صنعت بیمه در کشور برشمرد.

22 آذر 1399

بازسازی کوچه باغ تاریخی کنده درخت سمنان

کوچه باغ های سمنان تحت تاثیر نظام تقسیم آب 700 ساله سمنان شکل گرفته است، بازسازی کوچه کندنه به همت شهرداری سمنان انجام شد که در ضلع جنوب غربی استخر تاریخی کدیور قراردارد.

12 آذر 1399

ارائه روش سبز برای تصفیه و بی خطرسازی لجن های نفتی

محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی روشی دوستدار محیط زیست برای تصفیه و بی خطرسازی لجن های نفتی موجود در مخازن پالایشگاه ها ارائه کردند.

12 آذر 1399

آشنایی با دلفین رباتیک 250 کیلویی

دلفین رباتیک یکی از جدیدترین دستاورد های یک گروه پژوهشگر آمریکایی است. دلفین رباتیک ساخته شده توسط متخصصان انیماتریکی طراحی شده است که سابقه فعالیت در پشت صحنه فیلم محبوب ویلی (دهه 1990) را دارند.

3 آذر 1399

من هم بو ها را حس نمی کنم، اما نه به خاطر کرونا

چگونه می توان بوی باران را برای کسی که هیچ حس بویایی ندارد توصیف کرد؟ یا بوی رنگ تازه؟ یا عطر فرح بخش یک دسته گل سرخ؟ همسر یاسمین سالازار معمولا این بو ها را برایش توصیف می کند. یاسمین می گوید: او بینی من است. به من می گوید بوی عسل، زنده و در عین حال آرامش...

28 آبان 1399
تعداد: (212)