عملکرد هفتگی سبد سهام عدالت ، فروش سهام عدالت کی آغاز می شود؟

به گزارش اسلیم فا، به گزارش خبرنگاران، با شروع معاملات این هفته بازار سهام ارزش سهام عدالت 12/8 میلیون تومان بود اما در پایان معاملات ارزش این سبد حدود یک میلیون تومان رشد کرد و به 13/8 میلیون تومان رسید.

عملکرد هفتگی سبد سهام عدالت ، فروش سهام عدالت کی آغاز می شود؟

رشد ارزش سهام عدالت در روزهای ابتدایی معاملات بازار سهام بیشتر بود و حتی در روز دوشنبه ارزش سهام عدالت به 13 میلیون و 900 هزار تومان رسید اما رشد این سبد در معاملات روز سه شنبه کند شد و در روز چهارشنبه هم فرایند نزولی پیدا کرد.

زمان دقیق از سرگیری معاملات سهام عدالت زیاد مشخص نیست اما برخی کارشناسان معتقدند که دولت و سازمان بورس مقرراتی برای کنترل عرضه در بازار سهام وضع کردند اما با آغاز فرایند صعودی بازار سهام احتمالا دوباره فروش سهام عدالت در این بازار آغاز می شود.

سهام عدالت در اوج قیمتی خود به 21 میلیون تومان رسید و در کف قیمتی به 10 میلیون و 800 هزار تومان، اما به دلیل بنیادین بودن نمادهای تاثیرگذار بر ارزش سهام عدالت، رشد این سبد به نوعی وابسته به رشد شاخص کل و نمادهای بنیادین مانند گروه فلزات اساسی، پتروشیمی، پالایشی و بانکی گره خورده است که طبق پیش بینی ها فرایند شاخص کل تا خاتمه سال صعودی خواهد بود و در نتیجه ارزش سهام عدالت نیز رشد خواهد کرد.

آخرین اخبار سهام عدالت را در صفحه سهام عدالت خبرنگاران بخوانید

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1421

به "عملکرد هفتگی سبد سهام عدالت ، فروش سهام عدالت کی آغاز می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عملکرد هفتگی سبد سهام عدالت ، فروش سهام عدالت کی آغاز می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید