مدیر اجرایی نفت مسجدسلیمان: در نهایت تا 3 روز دیگر دوام می آوریم

به گزارش اسلیم فا، مدیر اجرایی باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت که در صورت ادامه این مسائل تا سه روز، ادامه کار تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان غیرممکن خواهد بود.

مدیر اجرایی نفت مسجدسلیمان: در نهایت تا 3 روز دیگر دوام می آوریم

سروش صالحی پور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره شرایط تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان و اعتراض بعضی بازیکنان این تیم به مسائل اقتصادی گفت: شرایط خوبی داریم و فقط مسائل اقتصادی زیادی داریم. با این حال اینکه می گویند دو بازیکن نفت را از هتل بیرون انداختند که اصلاً درست نیست. اگر بخواهند کسی را از هتل اخراج نمایند، این اتفاق برای همه اعضای تیم رخ می دهد.

هزینه ها با قرض و از جیب شخصی تامین می گردد و هیچ کمکی از جانب دیگران نداریم.، وی ضمن بیان این جمله توضیح داد: اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان، مبلغ کمکی وزارت نفت را به ما پرداخت نکرده و این مشکل با هرگونه رایزنی حل نشده است. این موضوع به بازیکنان فشار می آورد و آنها از این مسائل خیلی ناراحت هستند. بازیکن انتظار دارد شرایط خوبی داشته باشد که این شرایط را برای او مهیا کردیم. او می خواهد بیرون برود و خرید کند اما باید از صبح تا بعدازظهر در هتل باشد، سپس به تمرین برود و به اتاقش برگردد.

مدیر اجرایی باشگاه نفت مسجدسلیمان با گلایه دوباره از مسئولان استان خوزستان به خبرنگاران گفت: پول ما در اداره کل ورزش و جوانان استان مانده و 14 روز است کارها با هزینه شخصی پیش می رود که زمان زیادی است. تیم در نهایت تا 48 ساعت یا سه روز دیگر دوام بیاورد. 60 درصد از قراردادها را پرداخت کردیم اما آنها از دی ماه پولی نگرفته اند. بازیکنان پشتوانه باشگاه هستند و نسبت به نفت عِرق دارند. مسائل اقتصادی زیادی داریم و خیلی بعید می دانم تا روز شنبه یا یکشنبه دوام بیاوریم وگرنه ادامه کار غیرممکن خواهد بود.

صالحی پور درخصوص شرایط سه عضو تیم نفت مسجدسلیمان که تست کرونای آنها مثبت اعلام شد، گفت: آنها تحت درمان هستند و احتمالاً امروز (پنجشنبه) مجدداً تست می دهند. نتیجه این آزمایش تا 48 ساعت آینده مشخص می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1117

به "مدیر اجرایی نفت مسجدسلیمان: در نهایت تا 3 روز دیگر دوام می آوریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر اجرایی نفت مسجدسلیمان: در نهایت تا 3 روز دیگر دوام می آوریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید