واکنش سرمربی تیم کشتی مازندران به درگیری در گرگان

به گزارش اسلیم فا، به گزارش خبرنگاران، اتفاقات حاشیه ای در ملاقات فینال رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور در اوزان 92 و 125 کیلوگرم به درگیری هواداران کشتی گیران بازنده منجر شد که در نهایت مأموران نیروی انتظامی برای کنترل اوضاع وارد عمل شدند.

واکنش سرمربی تیم کشتی مازندران به درگیری در گرگان

این در گیری در پی شکست بذری مدعی وزن 92 کیلوگرم، هواداران و مربی این کشتی گیر در اعتراض به نحوه قضاوت داوران رخ داد و در ادامه به درگیری در سالن مسابقه منتهی شد.

به همین دلیل علی اصغر بذری سرمربی تیم کشتی مازندران با انتشار فیلمی در فضای مجازی نسبت به اتفاقات شب گذشته در مسابقات قهرمانی کشور واکنش نشان داد و مدعی شد به عنوان سرمربی تیم این حق را داشته که نسبت به مسائل داوری از کشتی گیرانش دفاع کند.

بذری در این فیلم منتشر شده با اشاره به فینال وزن 92 کیلوگرم مطرح نمود: در جریان کشتی احمد بذری، لحظات انتهای مسابقه فنی اجرا شد که پس از اعتراض مربیان تیم مقابل، هیأت ژوری امتیاز را به سود امیرحسین فیروزپور بیان کرد و من به آن اعتراض کردم. با علم به اینکه می دانستم هیأت ژوری برای صدور رأی، فیلم آن صحنه را مشاهده نموده و جایی برای چلنج وجود ندارد، من هم به سوی داور نرفتم اما هیأت ژوری و شخص مصلایی پور از من درخواست کرد برای بازبینی فیلم پیش آنها بروم، ولی از آنجا که رقابت سایر کشتی گیران تیم مازندران ادامه داشت گفتم برای بازبینی بعد از مسابقه خواهم آمد.

سرمربی تیم کشتی مازندران با بیان اینکه بعد از مسابقات به درخواست هیأت ژوری برای تماشا فیلم کشتی نزد داوران رفته اما توجیه نشده، ادامه داد: احساس کردم حق کشتی گیر مازندران خورده شده است. در همین حین نیز اعتراضاتی از سوی هواداران در سالن رخ داد، از آنجا که مخالف چنین رفتارهایی از سوی هواداران هستم، برای آرام شدن جو سالن، آنها را به سوی سکوها هدایت کردم، ولی در حین بازبینی فیلم، اتفاقانی میان هواداران و نیروی انتظامی حاضر در سالن بوجود آمد که نباید اتفاق می افتاد. هیچ قضاوتی نسبت به اتفاق اتفاق افتاده ندارم، امیدوارم این موضوع تکرار نشود.

نایب قهرمان کشتی آزاد دنیا در انتها با بیان اینکه امیدوارم فیلم متفاوتی از زاویه ای دیگر وجود داشته باشد تا بتوانم قانع شوم اظهار داشت: ضمن قدردانی از عوامل برگزاری مسابقات، کمیته فنی و داوران حاضر در گرگان که با وجود جو سنگین و سختی شرایط توانستند آنرا به خوبی برگزار و به انتها برسانند؛ واقعاً اشتباهات داوری اجتناب ناپذیر است اما به عنوان سرمربی تیم مازندران حق داشتم اعتراض فنی خود را به نحوه قضاوت اعلام کنم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 اسفند 1400 بروزرسانی: 11 اسفند 1400 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 2044

به "واکنش سرمربی تیم کشتی مازندران به درگیری در گرگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سرمربی تیم کشتی مازندران به درگیری در گرگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید