پروین: هرکسی هم جای رسول پناه باشد آش همین آش و کاسه همین کاسه است، برای پرسپولیس بودجه مشخصی معین کنید

به گزارش اسلیم فا، چرا باید مدیران پرسپولیس و استقلال هر سال کاسه چه کنم چه کنم دستشان بگیرند. با این وضعی که برای قیمت بازیکنان ایجاد شده سال آینده بعضی بازیکنان 3 میلیارد پول می خواهند.

پروین: هرکسی هم جای رسول پناه باشد آش همین آش و کاسه همین کاسه است، برای پرسپولیس بودجه مشخصی معین کنید

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: در شرایط فعلی هر کسی جای مدیران پرسپولیس باشد آش همین آش است و کاسه همین کاسه.

به گزارش فارس، علی پروین در نشست مدیران و پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس با نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: ابتدا باید گلایه ای نسبت به دعوت نشدن بزرگانی مثل حمید جاسمیان، محمد دادکان، محمد مایلی کهن، حسین کلانی، ضیاء عربشاهی و وحید قلیچ به جلسه مطرح کنم. این افراد جزو بزرگان تاریخ باشگاه پرسپولیس هستند و جایشان در این محل حس می گردد.

وی اضافه نمود: خواهش می کنم راهکاری را برای رسیدگی به مسائل پرسپولیس در نظر بگیرید. این تیم ظرف 23 روز 6 بازی در لیگ قهرمانان آسیا انجام داد، با آنهمه مسائل. وقتی من با یحیی گل محمدی صحبت می کردم می گفت علی آقا ما حتی نمی توانستیم از هتل خارج شویم با این حال بچه های پرسپولیس حریفان را شکست داده و به قولی روی عرب ها را کم کردند. دولت و مجلس باید به داد این تیم برسند. نباید پرسپولیس لنگ 30-20 میلیارد پول بماند و خواهش می کنم کاری بکنید.

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: چرا باید مدیران پرسپولیس و استقلال هر سال کاسه چه کنم چه کنم دستشان بگیرند. با این وضعی که برای قیمت بازیکنان ایجاد شده سال آینده بعضی بازیکنان 3 میلیارد پول می خواهند. آیا پرسپولیس با این شرایط می تواند به کار خود ادامه بدهد، به همین خاطر ضروری است فکری اساسی بگردد. از نمایندگان مجلس می خواهم دور هم جمع شده و با همفکری پیشکسوتان به فکر پرسپولیس باشند.

پروین افزود: در شرایط فعلی بهترین راه این است که مجلس و دولت بودجه مشخصی برای استقلال و پرسپولیس در نظر بگیرند زیرا این تیم ها قابلیت خصوصی شدن ندارند و با 600-500 میلیارد بودجه ای که برای آنها در نظر گرفته می گردد می توان کارهای خوبی انجام داد.

وی اضافه نمود: بهتر است بدانید بازیکنان عربستانی در صورت بردن پرسپولیس نفری 10 میلیارد پاداش می خواستند، اما پرسپولیس 10 میلیارد پول ندارد که به خود برانکو بدهد. دلخوشی مردم به همین فوتبال است و اگر این دلخوشی را هم بگیریم در این شرایط کاری از دست کسی برنمی آید. ما به عنوان پیشکسوت نمی توانیم 50 میلیارد به پرسپولیس یاری کنیم اما می توانیم از این تیم حمایت داشته باشیم.

اسطوره تیم پرسپولیس ادامه داد: اگر هر کسی دیگری هم جای رسول پناه و اعضای هیأت مدیره فعلی باشد باز هم در شرایط فعلی آش همین آش است و کاسه همین کاسه. بازیکن پرسپولیس 2 میلیارد تومان قراردادش بوده اما مدیران قبلی بندی در این قرارداد وی گذاشته اند که اگر 200 هزار دلار پرداخت کند می تواند از این تیم جدا گردد. سال جاری پرسپولیس 180-170 میلیارد هزینه نموده و یک اسپانسر هم آورده که خدا پدرش را بیامرزد که به این تیم 75 میلیارد تومان یاری نموده است.

پروین گفت: هر کاری هم بخواهیم بکنیم تا پرسپولیس و استقلال بودجه مشخصی نداشته باشند شرایط همین است. اگر هیأت مدیره پول نداشته باشد نمی تواند بازیکنی که ناگهان قراردادی 8 میلیاردی می خواهد را حفظ کند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1336

به "پروین: هرکسی هم جای رسول پناه باشد آش همین آش و کاسه همین کاسه است، برای پرسپولیس بودجه مشخصی معین کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروین: هرکسی هم جای رسول پناه باشد آش همین آش و کاسه همین کاسه است، برای پرسپولیس بودجه مشخصی معین کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید