چاه کمال خاش بیشترین بارندگی را به خود اختصاص داد

به گزارش اسلیم فا، رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بیشترین میزان بارندگی از روز گذشته تا صبح امروز از ایستگاه بارانسنجی چاه کمال از توابع خاش با 20 میلیمتر بارش گزارش شده است.

چاه کمال خاش بیشترین بارندگی را به خود اختصاص داد

به گزارش خبرنگار از ، محمود دیانتی رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: این بارندگی ها سبب آب گرفتگی معابر و جریان یافتن برخی رودخانه های محلی در نواحی مرکزی و جنوبی سیستان و بلوچستان شد.

وی با بیان اینکه پس از چاه کمال، بیشترین بارندگی از ایستگاه باران سنجی تمندان با 19 میلی متر از توابع خاش گزارش شد، ادامه داد: بارش های قابل قبولی در نواحی مرکزی و جنوبی سیستان و بلوچستان رخ داد به طوریکه به لحاظ تعداد ایستگاه و ارتفاع بارش، بیشترین بارندگی ها در ایستگاه های باران سنجی توابع شهرستان های خاش، ایرانشهر، دلگان و بزمان ثبت شده است.

رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان ادامه داد: به طور کلی از روز گذشته تا ساعت 7:30 صبح امروز حداقل از 55 ایستگاه باران سنجی گزارش بارش دریافت شد.

وی با بیان اینکه فعالیت این سامانه بارشی تا اواسط هفته جاری ادامه دارد افزود:همچنان در ارتفاعات مرکزی و جنوبی سیستان و بلوچستان احتمال جاری شدن موقتی روان آب، سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه های فصلی وجود دارد.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 197

به "چاه کمال خاش بیشترین بارندگی را به خود اختصاص داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چاه کمال خاش بیشترین بارندگی را به خود اختصاص داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید