کالدرون برگردد پیروانی از پرسپولیس می رود

به گزارش اسلیم فا، به گزارش خبرنگاران، گابریل کالدرون قبل از ترک تهران برای گذراندن تعطیلات زمستانی در زادگاه خود آرژانتین اظهار داشت حاضر به ادامه همکاری با افشین پیروانی نیست. سرمربی سرخپوشان پایتخت از هیات مدیره باشگاه پرسپولیس خواست تا سرپرست تیم را تغییر دهند در غیر اینصورت اجازه حضور پیشکسوت پرسپولیس در رختکن تیم را نمی دهد.

کالدرون برگردد پیروانی از پرسپولیس می رود

محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ابتدا نسبت به درخواست کالدرون مخالف بود. وی قصد داشت سوءتفاهم به وجودآمده را حل و فصل کند اما قطع ارتباط سرمربی سرخپوشان با مدیرعامل باعث شد تا انصاریفرد نیز از مواضع خود کمی عقب نشینی داشته باشد.

پیگیری های خبرنگاران، نشان می دهد نارضایتی کالدرون از شرایط موجود در قبال عدم پرداخت مطالبات خود و بازیکنان تیم باعث شده تا هیات مدیره پرسپولیس نیز نسبت به درخواست او در قبال عدم حضور افشین پیروانی پس از بازگشت کالدرون به تهران نرمش نشان دهد.

بنابراین پیروانی که در اوایل فصل و پس از روی کارآمدن انصاریفرد در قامت مدیرعامل باشگاه به عنوان سرپرست تیم جانشین محسن خلیلی شد با حضور کالدرون در تهران بطور قطع از این تیم جدا خواهد شد تا یکی از خواسته های مدیریتی سرمربی آرژانتینی سرخ ها برآورده گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اسفند 1398 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 784

به "کالدرون برگردد پیروانی از پرسپولیس می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون برگردد پیروانی از پرسپولیس می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید