کتاب فروشی جدید ثالث اواخر تیر ماه افتتاح می شود

به گزارش اسلیم فا، علی جعفریه، مدیر نشر ثالث در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران ، درباره زمان افتتاح کتاب فروشی جدید ثالث، گفت: چیدمان بخش های مختلف کتاب فروشی 1000 متری ثالث، از جمله قفسه های کتاب، ادامه دارد و امیدواریم اواخر تیر ماه آیین افتتاح را برگزار کنیم.

کتاب فروشی جدید ثالث اواخر تیر ماه افتتاح می شود

وی با بیان این مطلب که تلاش کردیم در طراحی کتاب فروشی استاندارد های جهانی را رعایت کنیم، افزود: فهرست بندی موضوعی و چیدمان قفسه ها، تاکید بر عرضه کتاب های مرجع حتی با وجود مشتری اندک، نور پردازی مناسب، ایجاد بخش ویژه کودک و نوجوان، کافه کتاب، همچنین اطلاع رسانی و ایجاد فضای آرام برای پاسخگویی به مشتری را براساس استاندارد های جهانی در کتاب فروشی اجرایی کردیم.

جعفریه درباره تاثیر شیوع ویروس کرونا بر رونق کتاب فروشی جدید ثالث که در مرکز خرید ایران مال قرار گرفته است، ادامه داد: اهل کتاب و مردم، بزرگترین حامیان نشر ثالث هستند؛ همان طور که در دوره قرنطینه توانستیم با سفارش های تلفنی و یا اینترنتی سرپا بمانیم، برای رونق کتاب فروشی جدید ثالث هم فقط به همین حمایت ها امید وار هستیم.

وی افزود: دو وظیفه اصلی برای خودمان در نظر گرفته ایم؛ تولید کتاب با کیفیت از نظر محتوا و ظاهر و همچنین عرضه مناسب آن. بنابراین از مردم توقع حمایت داریم؛ البته نه تنها حمایت از نشر ثالث؛ بلکه از همه ناشران و کتاب فروشان. این جریان به نفع همه است؛ هم مردم هم فعالان حوزه نشر.

مدیر نشر ثالث، درباره تاثر شیوع کرونا بر فعالیت نشر ثالث، بیان نمود: ویروس کرونا به عنوان یک معضل جهانی به اقتصاد همه صنوف از جمله نشر آسیب وارد کرد اما با وجود همه مسائل و تعطیلی ها علاوه تداوم جریان اطلاع رسانی و فروش، پیروز به چاپ 50 عنوان کتاب جدید شدیم.

جعفریه ادامه داد: با وجود از دست رفتن بازار شب عید، نه تنها نیروی انسانی از مجموعه ثالث به دلیل کاهش فروش تعدیل نشد؛ بلکه دنبال استخدام نیروی جدید هستیم.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 9 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1093

به "کتاب فروشی جدید ثالث اواخر تیر ماه افتتاح می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کتاب فروشی جدید ثالث اواخر تیر ماه افتتاح می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید