بهترین دیدنی های ولز ، تجربه اوقاتی خوش با خانواده

به گزارش اسلیم فا، کوچکترین کشور جزایر بریتانیای اصلی، ولز دلایل زیادی برای بازدید دارد. جنوب شامل کاردیف بین المللی است و جایی عالی برای کشف، استراحت و گردشگری در کشور با قلعه پر زرق و برق، گذرگاه ها و ساختمان های تاریخی. اینجا شهری است که ارزش تماشا دارد. هنگامی که آماده هستید تا بیشتر ریسک کنید، شما با جاذبه های گردشگری ولز از جمله 400 قلعه و منظره ها زیبا و بسیاری از راه آهن های قدیمی رو به رو می شوید. اما اگر چه تصمیم می گیرید که وقت خود را در ولز بگذرانید، اطمینان حاصل کنید که شما به خوبی زمان خود را اداره می کنید. شما می توانید از تماشا تماشای های ولز شگفت زده شوید و بتوانید بهترین تماشای های ولز را موشکافانه زیر ذره بین خود قرار دهید.

بهترین دیدنی های ولز ، تجربه اوقاتی خوش با خانواده

اسنوودیونیا

به ولز فکر کنید. احتمال زیاد اسنودونیا به طیفی زیبا از کوه ها و تپه های واقع در شهرستان می گویند. اسنودونیا متشکل از 14 قله با شکوه با بیش از 3000 فوت ارتفاع که معروف ترین آن 3546 فوت Snowdon است، می باشد. اسنوودیونیا را می توان به عنوان دوران Porthmadog در ساحل غربی دید. هنگامی که شما در آنجا هستید، آسان می توانید بفهمید که چرا این منطقه به شدت در افسانه های محلی برجسته شده است نظیر آن هایی که در اطراف شاه آرتور بودند.. پارک ملی اسنودونیا بعلاوه یکی از محبوب ترین پیاده روها و مقصدهای صعود در بریتانیا است و از ساحل تا به دریاچه باله توسعه یافته است و از جاذبه های گردشگری ولز به شمار می آید.

پارک ملی Brecon Beacons

پارک ملی Brecon Beacons شامل یکی از زیباترین تماشای های ولز است. این پیاده رو بهشتی با دو مجموعه کاملا متفاوت ازمرز کوه های سیاه است. اول در غرب، منبع رودخانه اوسک است در حالی که در شرق به اسب وحشی پا کوتاه مشهور است. بیشتر کوه ها در 520 متری میدان پارک بالاتر از 1000 فوت هستند که بیشتر آن ها 2000 فوت هستند و ماسه سنگ قرمز نامیده می شوند که باعث می گردد که آن ها به یک چراغ روشنایی شباهت پیدا نمایند. حتما بسیاری از غارها و آبشارهای پارک را کشف کنید که برترین تماشای های ولز هنرد فالز در کولبرن است.

پل شیطان و املاک هوفود

سفر به پل شیطان به یک روز احتیاج دارد و در 12 کیلومتری شهر آیری استوایت قرار گرفته است. اول سه پل که Rheidol Gorge را پوشش می دهد را کشف کنید که به طور چشمگیری از قرن 11 میلادی به جای مانده است. از اینجا در اولین نگاه اجمالی، شما رودخانه ماینچ را می بینید که 300 فوت آن به دره ای که در زیر زمین قرار می گیرد، می رسد. بعد مسیر سقوط طبیعی را به پایین ادامه دهید. کمی به عقب صعود کنید به ویژه آن هایی که پله های لغزنده با نردبان دارند چون بخشی که منجر به قدیمی ترین پل است، کمی باور نکردنی است. پس از آن املاک هوفود را ببینید. 200 هکتار از جنگل های دوست داشتنی بازسازی شده و باغ های قرن 18 که به عنوان برترین تماشای های ولز در نظر گرفته شدند. در حالی که خانه اربابی در طول زمان از بین رفته است، بازتماشامایندگان می توانند از هوای لذت بخش در امتداد مسیرهای معین شده آبشارهای قدیمی، درختان باستانی و باغ های رسمی با دیوارهای املاک قدیمی لذت ببرند و اگر شما در پی تعطیلات در کلبه های روستایی عالی هستید، کلبه شگفت انگیز قدیمی حصیری به مهمانان یک تجربه فراموش نشدنی را در بین جاذبه های گردشگری ولز می دهد.

ولز با راه آهن

ولز زمانی معروف بود که برای عملیات استخراج معادن خود، به ویژه از تخته سنگ برای بام استفاده می کرد که هنوز هم در اینجا بسیار رایج است. در حالی که بیشتریت این معادن بسته شده اند، راه آهن باریک برای انتقال کالا در سراسر کشور بازسازی شده و در حال حاضر ابزار سرگرم نماینده برای رسیدن به آن را فراهم می نماید. ولز دارای بیش از 10 خطوط راه آهن قدیمی است و اکنون می توانید بسیاری از نشانه های محبوب، چه کوه ها و چه شهرهای ساحلی یا قلعه ها را تنها با پریدن روی یک قطار بخار ببینید. بسیاری از خطوط بزرگتر، مانند خط راه آهن Ffestiniog 14 که به وسیله پارک ملی اسنوودیونیا به راه می افتد، دوره های رانندگی با قطار منحصر به فرد و فرصت های داوطلبانه را برای تجربه اندوزی ارائه می دهند که خود از برترین تماشای های ولز می باشد.

قلعه کرنارفون

قلعه کرنارفون یکی از بزرگترین قلعه های این کشور است که به وسیله پادشاه ادوارد اول در قرن 13 و به عنوان یک قصر برای اولین شاهزاده ولز ساخته شده است. با 13 برج و دو دروازه این قلعه بزرگ به عنوان یکی از برجسته ترین و زیباترین جاذبه های گردشگری ولز به رسمیت شناخته شده است. قلعه کورنارفون حتی در حومه قلعه قدیمی تر نورمن در آب رودخانه Seiont و تنگه منای در یک طرف و به وسیله یک خندق از طرف دیگر محافظت می گردد. میراث سلطنتی آن تا به امروز ادامه دارد و در سال 1969 سرمایه ولز بود.

لندودنو

لندودنو بزرگترین شهر پر رفت و آمد ساحلی در ولز است. این مکان گردشگری تصویری کامل از سرزمین اصلی ولز و Orme Great است که از زمان عصر حجر به وجود آمده است و در سواحل شمالی با منظره ها سراسری از دریای ایرلند واقع شده است. این شهر دارای گردشگاه منحصر به فردی است که از مغازه ها و کافی شاپ های ساحلی معمولی ساخته شده که مشرف به دریا قرار گرفته اند تا به بازتماشامایندگان ویکتوریا تجربه صلح آمیزتری نشان دهند. برترین منظره ها شهر و اطراف آن می تواند Great Orme باشد که به راحتی به وسیله یک تراموا قدیمی قابل دسترسی است و به خوبی به راه آهن و جاده متصل شده است. لندودنو یک مکان فوق العاده است که با تور ولز می توان دریای شمالی زیبا را نیز دید.

Portmeirion

Portmeirion یک مجتمع هتلی زیبا است و بازتماشامایندگان جذب پارک ملی اسنوودیونیا در گینهد در شمال ولز می شوند. این محل مهم که به شکل یک روستای ماهیگیری ایتالیایی شبیه سازی شده و به وسیله سر کوفی ویلیامز الیس بین سال های 1925-1975 ساخته شده است و بیشتر به عنوان اقامتگاه یک روزه بازدید می گردد. پس از بستن دروازه ها، مهمانان تمام وقت خود را برای کشف بیشتر در باغ های زیبا، چشمه ها و کلیسا و مسیرهای ساحلی روستای پایین تر می گذارند. تماشای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی متعدد از جمله تماشا فرقه های 1960s ،The Prisoner - Portmeirion برای افرادی که برای سفر به ولز برنامه ریزی می نمایند، لازم است.

کونوی

کونوی در سواحل شمالی ولز واقع شده و فقط در یک فاصله کوتاه از منچستر است. کونوی در خصوص همه چیز می تواند، سفر امیدوارانه باشد: یک قلعه خیره نماینده، معماری قرون وسطایی و بسیاری از مراکز خرید عالی. برترین نمایشگاه های قلعه کنوی و رودخانه کنوی با پل معلق که به وسیله توماس تلفورد طراحی شده است، به وسیله پادشاه ادوارد I در قرن 13 از دیوارهای شهر برای حفظ ولز در خلیج ساخته شده است. پس از آن از Aberconwy House ملی، خانه بازرگان قرن چهاردهم و از یکی اولین ساختمان هایی که در درون دیوارهای شهر ساخته شده اند، تماشا کنید. دیگر خانه های جالب Elizabethan Plas Mawr، کوچکترین خانه در بریتانیا کبیر است.

Anglesey

جدا از سرزمین اصلی ولز، تنگه منایای مایل که تحت تأسیس پل معلق منی (1818) قرار گرفته است، دیده می گردد. جزیره آنلزسی به عنوان تعدادی از روستاهای ماهیگیری کوچک عجیب و غریب که در طول بیش از 100 مایلی از خط ساحلی مجذوب کننده کشیده شده است، قرار گرفته است. سواحل شنی و نشانه هایی مانند فانوس دریایی South Stack، اقلیم خفیف جزیره برای مسافران روزمره محبوب نموده است. جزیره مقدس کوچکتری که به پل آنجلیس متصل است، یک مکان تعطیلات محبوب با پیاده روی است. در حالی که جزیره کوچک شور نماهای عالی و شانس مشاهده بعضی از پرنده ها را ارائه می دهد. در نهایت یکی از مشهورترین و معروفترین عکس های دنیا در سکوی راه آهن شهر با بلندترین مکان در دنیا دیده می گردد.

Pembrokeshire Coast

ولز در محدوده آب از سه طرف محصور شده که بیشتر در خط ساحلی چشمگیر است. بعضی از با ابهت ترین آن ها در امتداد ساحل Pembrokeshire Peninsular یافت می گردد که مانند چانه پیرمرد به دریای ایرلند می رسد. با وجود این شما با پای پیاده و یا با ماشین همه چیز را پیدا خواهید کرد: قلعه های تاریخی و قلعه Pembroke، کلیساها و بندر ماهی گیری روستایی شاید معروف ترین مکان باشند. همینطور در جاهای دیگر ولز، مسافران کنجکاو واقعا می توانند از این همه منظره ها منحصر به فرد از جمله خانه های کلاسیک قدیمی، کاروان های کولی و یا راه آهن های قدیمی که به جای مانده، بازدید نمایند.

منبع: همگردی
انتشار: 21 دی 1401 بروزرسانی: 21 دی 1401 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 2260

به "بهترین دیدنی های ولز ، تجربه اوقاتی خوش با خانواده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین دیدنی های ولز ، تجربه اوقاتی خوش با خانواده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید