برخی در مورد استقلال اشتباه می کنند، فرضیه بردن سپاهان غلط است!

به گزارش اسلیم فا، سهراب بختیاری زاده در مصاحبه با خبرنگاران گفت: پیروزی استقلال مقابل الهلال از چند جهت برای این تیم خوب بود. اول اینکه تیم را همدل تر از گذشته کرد و رفاقت را بار دیگر در این تیم ترویج کرد. دوم اینکه روحیه را به این تیم برگرداند و از همه مهمتر اینکه تاحدودی حاشیه های این تیم که بعد از دربی پیش آمده بود را جمع کرد.

برخی در مورد استقلال اشتباه می کنند، فرضیه بردن سپاهان غلط است!

پیشکسوت آبی پوشان گفت: البته احتمال اینکه این پیروزی تبعات منفی هم برای این تیم داشته باشد وجود دارد. چون ممکن است این شائبه پیش بیاید تیمی که الهلال را برده حتماً می تواند و باید سپاهان را هم ببرد. این فرضیه غلط است و می تواند در این بازی به استقلال صدمه بزند.

وی افزود: تلاش سپاهانی ها در این بازی مضاعف می شود چون جدا از کری های دو تیم در تاریخ و اضافه شدن این کری ها به دلیل حضور امیر قلعه نویی روی نیمکت سپاهان، پای قهرمانی هم در میان است و شکست در این دیدار برای تیم مغلوب گران تمام خواهد شد.

مدافع پیشین آبی ها گفت: متاسفانه بعد از بازی با سایپا خیلی ها سعی داشتند این تفکر را جا بیندازند که لیگ برای استقلال تمام شده و آنها باید از قهرمانی دست بشویند. خیلی از آدم های ساده هم این تفکر غلط را باور کردند. همانطور که هیچ بازی فوتبالی تا به صدا در آمدن سوت پایان تمام نمی شود و احتمال تغییر نتیجه در آن هست، هر لیگی تا آخرین دقایق آخرین هفته اش تمام نمی شود. کم نیست تیم هایی که سرنوشت آنها در آخرین ثانیه های آخرین هفته لیگ معین شده باشد. من قویاً می گویم لیگ برای استقلال تمام نشده و هیچ استقلالی نباید از قهرمانی در لیگ نا امید باشد.

بختیاری زاده در خاتمه گفت: با احترام به تیم بزرگ و ریشه دار سپاهان و تک تک هواداران، بازیکنان و دیگر ارکانش، برای استقلال در این بازی آرزوی پیروزی و موفقیت می کنم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 تیر 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 203

به "برخی در مورد استقلال اشتباه می کنند، فرضیه بردن سپاهان غلط است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخی در مورد استقلال اشتباه می کنند، فرضیه بردن سپاهان غلط است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید