تصاویر ، حسرت ایرانی ها با تماشا این لحظه بزرگتر شد ، کاپیتان اشک می ریخت و مشت بر زمین می کوبید!

به گزارش اسلیم فا، اشک های سون هیونگ مین پس از صعود، او را به مهمترین چهره جشن صعود کره تبدیل کرد.

تصاویر ، حسرت ایرانی ها با تماشا این لحظه بزرگتر شد ، کاپیتان اشک می ریخت و مشت بر زمین می کوبید!

به گزارش خبرنگاران، این جام جهانی برای سون هیونگ مین اهمیت زیادی داشت او حتی پس از شکستگی استخوان اطراف چشم هم ترجیح داد با ماسک محافظ در اردوی تیمش حاضر گردد و در جام جهانی به میدان برود.

سون هیونگ مین که در دو بازی نخست اثر چندانی بر نمایش کره نداشت و پس از بازی غنا با چشمانی اشک بار زمین را ترک کرد، این بار با اشک شوق صعود تیمش را جشن گرفت.

در طول 90 دقیقه سون کوشش زیادی برای اثرگذاری بر نتیجه انجام داد و انتها در نخستین لحظات وقت اضافه با حمل توپ و فرار فوق العاده و در نهایت پاس در عمق دیدنی، زمینه ساز گلی شد که کره جنوبی را به مرحله حذفی جام جهانی رساند.

سون بلافاصله پس از سوت خاتمه و در حالی که به وضوح با ماسک روی صورتش احساس راحتی نمی کرد، ماسک محافظ را از خود جدا کرد و روی زمین نشست و در حالی که هق هق گریه اش بازیکنان هم تیمی را به خود جلب می کرد، لحظات بعد از پیروزی را سپری کرد.

حضور بازیکنان هم تیمی در کنار سون هیونگ مین نیز نتوانست او را آرام کند و سون صعود کره جنوبی به مرحله بعدی را با احساس متفاوت نسبت به همه حاضران در استادیوم جشن می گرفت.

کاپیتان کره که حذف در مرحله گروهی را یک شکست بزرگ برای خود می دانست، پس از قطعی شدن صعود به سایر بازیکنان هم تیمی ملحق شد و جشن کوتاهی را با آنها بر پا کرد و سپس به رختکن رفت.

این اولین صعود کره جنوبی به مرحله حذفی در 12 سال اخیر است که به رهبری سون هیونگ مین رقم می خورد و حالا کره در انتظار برزیل خواهد بود تا جاه طلبی خود را پس از پیروزی مقابل پرتغال، برابر یک مدعی دیگر نشان دهد.

این در حالی است که تیم ملی ایران با بدنرین نتایج در میان آسیایی ها باز هم حذف شد اما دریغ از حتی یک عذرخواهی ...

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 آذر 1401 بروزرسانی: 12 آذر 1401 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 2239

به "تصاویر ، حسرت ایرانی ها با تماشا این لحظه بزرگتر شد ، کاپیتان اشک می ریخت و مشت بر زمین می کوبید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، حسرت ایرانی ها با تماشا این لحظه بزرگتر شد ، کاپیتان اشک می ریخت و مشت بر زمین می کوبید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید