دیگر دوست ندارم مربی و سرمربی استقلال باشم خبرنگاران

به گزارش اسلیم فا، حنیف عمران زاده بعد از تجربه کوتاه مدت حضوری نیمکت استقلال، حرف های جالبی را اکنون به زبان می آورد.

دیگر دوست ندارم مربی و سرمربی استقلال باشم خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، حنیف عمران زاده که در کادر محمود فکری به عنوان مربی به استقلال بازگشت می گوید در 8 سالی که پیراهن این تیم را به عنوان بازیکن برتن داشت به اندازه چند ماهی که مربی بود فشار و نقدها را تجربه نکرده بود. مشروح گفتگوی نوروزی عمران زاده را می خوانید:

سال 99 برای حنیف عمران زاده چگونه بود؟

در مجموع خوب بود. کرونا اذیت کرد و بد و خوب زیاد داشت. بدی آن را بخواهم بگویم ابتلا به کرونا بود که سخت گذشت، خوبی هم حضور روی نیمکت استقلال بود که البته جدایی از آن هم به نوعی بد بود.

روزی که به استقلال آمدی هواداران هیجان زیادی داشتند.

این لطف هواداران است. این عشق و علاقه دو طرفه است. ما آنها را دوست داریم و آنها هم من را دوست دارند. از این بابت خیلی خوشحالم.

بهترین خاطرات حنیف در استقلال کدام اند؟

یکبار سال تحویل بازی داشتیم که با سیدمهدی رحمتی ساعت 7 و نیم صبح بود که هم اتاق بودیم و ساعت را زنگ گذاشتیم که بیدار شویم. هفت و نیم صبح بیدار شدیم، یک سلام و علیک کردیم و سال جدید را تبریک گفتیم و دوباره خوابیدیم!

بازگشت به استقلال به عنوان مربی چطور بود؟ اذیت کننده نبود؟

اذیت که.... به هر حال اذیت کننده هم بود. من هیچ زمان چنین جوی را در استقلال تجربه نکرده بودم. ما چه برد، چه تساوی و چه باخت به دست می آوردیم از ما انتقاد وجود داشت. نقدها بود و هیچ موقع اینگونه تجربه نداشتیم که حجمه زیاد باشد. من در 8 سال فوتبال این اندازه فشار تجربه نکردم.

فکر می کردید از یک کادرفنی که تماما استقلالی بود این اندازه انتقاد شود؟

به هر حال یکسری مسائل بود و اتفاقاتی رقم خورد که نمی توانستیم ادامه بدهیم. هواداران نتیجه می خواهند که حق طبیعی آنهاست، ما نتیجه هم گرفتیم اما اینکه چه اتفاقی افتاده را نمی شود بیان نمود چون بحث درون خانوادگی است و همینطور بماند بهتر است.

به نظرت زود جدا نشدید؟

من خودم فکر می کردم که بیشتر در استقلال بمانیم و به ما هم بیشتر فرصت بدهند. در چند سال اخیر فکر نکنم هیچ کادری چنین شرایطی را روی نیمکت استقلال تجربه کرده باشد. حتی علیرضا منصوریان و وینفرد شفر هم یک سال و نیم در این تیم بودند؛ استراماچونی هم که برکنارش نکردند و جدایی او به طوری بود که خودش رفت. تا به حالا چنین چیزی سابقه نداشت و به نظرم این هم تقدیر ما بود.

دوباره سرمربی یا مربی استقلال می شوی؟

من همیشه دوست دارم که هوادار استقلال بمانم، بیشتر دوست دارم که اینطور باشم، به اندازه ای شرایط نامناسب بود که دیگر دوست ندارم مربی و سرمربی استقلال باشم.

حرف پایانی.

برای همه آرزوی خیر و سلامتی دارم و امیدوارم که بهترین ها برای تمام مردم ایران رقم بخورد.

ایلنا

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1611

به "دیگر دوست ندارم مربی و سرمربی استقلال باشم خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیگر دوست ندارم مربی و سرمربی استقلال باشم خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید