شایعه: ایکس باکس وان بدون دیسک درایو 230 یورو قیمت دارد

به گزارش اسلیم فا، کاملا از وجود مدلی جدید از کنسول ایکس باکس وان مطمئن شده ایم؛ مدلی که قرار است در واقع همان ایکس باکس وان اس باشد، ولی بدون دیسک درایو عرضه گردد. در حالی که تصور می کردیم مایکروسافت بخواهد قیمتی پایین تر از ایکس باکس وان اس را برای این کنسول در نظر بگیرد، شایعه ای تازه این موضوع را رد می نماید. قیمت ایکس باکس وان جدید بدون دیسک درایو از ایکس باکس وان اس پایین تر است، ولی فقط به اندازه 20 دلار.

شایعه: ایکس باکس وان بدون دیسک درایو 230 یورو قیمت دارد

این شایعه از وب سایت آلمانی Win Future ریشه می گیرد که توانسته تصاویری از مدل بدون دیسک درایو ایکس باکس وان است به دست آورد. طبق گفته منابع این وب سایت، این مدل جدید از کنسول بازی مایکروسافت با قیمت 230 یورو در روز هفتم ماه می در اروپا عرضه خواهد شد.

همانطور که در تصاویر منتشر شده می توانید ببینید، مدل بدون دیسک درایو ایکس باکس وان، هیچ تفاوتی با ایکس باکس وان اس ندارد. در واقع مایکروسافت فقط دیسک درایو کنسول را حذف نموده است و هیچ تغییر دیگری در کنسول ایجاد نشده.

این مدل جدید ایکس باکس وان حافظه ای یک ترابایتی دارد و هم چنین سه بازی Minecraft و Forza Horizon 3 و Sea of Thieves به صورت پیش فرض روی کنسول نصب شده اند.

شایعه هنوز تایید نشده است و فعلا نباید نتیجه گیری کنیم، ولی نمی دانیم دقیقا چه دلیلی وجود دارد تا افراد به خاطر 20 یورو کمتر سراغ این کنسول بروند؛ مخصوصا که ایکس باکس وان اس معمولا در بیشتر مناطق جهان همواره با تخفیف و با قیمت هایی بسیار پایین تر و به همراه تعدادی بازی عرضه می گردد.

امیدواریم حداقل روی این کنسول که توانایی خواندن دیسک ندارد و همه چیز آن دیجیتال است، چند ماهی اشتراک رایگان سرویس ایکس باکس گیم پس و ایکس باکس لایو گلد هم قرار داشته باشد تا قیمت 230 یورویی آن را توجیح کند.

منبع: توییتر

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 16 تیر 1398 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 205

به "شایعه: ایکس باکس وان بدون دیسک درایو 230 یورو قیمت دارد" امتیاز دهید

1 کاربر به "شایعه: ایکس باکس وان بدون دیسک درایو 230 یورو قیمت دارد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعه: ایکس باکس وان بدون دیسک درایو 230 یورو قیمت دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید