صعود نعمتی به فینال کشتی آزاد جام مدوید، ویسی و محمودجانلو به رده بندی رفتند

به گزارش اسلیم فا، رقابت های مقدماتی پنج وزن نخست کشتی آزاد جام مدوید با صعود پیمان نعمتی به فینال و راه یابی مهدی ویسی و کیان محمودجانلو به ملاقات رده بندی همراه بود.

صعود نعمتی به فینال کشتی آزاد جام مدوید، ویسی و محمودجانلو به رده بندی رفتند

به گزارش خبرنگاران، رقابت های مقدماتی پنج وزن نخست کشتی آزاد جام الکساندر مدوید امروز (آدینه) در شهر مینسک بلاروس برگزار گردید.

در خاتمه مسابقات مقدماتی 5 وزن نخست، پیمان نعمتی در وزن 65 کیلوگرم به ملاقات فینال راه یافت. مهدی ویسی و کیان محمودجانلو در اوزان 57 و 65 کیلوگرم راهی ملاقات رده بندی شدند و محسن کوچ نژاد هم در گروه بازنده ها حضور دارد.

در وزن 57 کیلوگرم مهدی ویسی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم در حالی که یک بر صفر مقابل مسلم سعداله یف از روسیه پیش بود مقابل این حریف ضربه شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در ملاقات فینال به ملاقات رده بندی رفت. او در این ملاقات به مصاف گوگا ژیگوا از گرجستان می رود.

در وزن 65 کیلوگرم کیان محمودجان لو پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 6 بر 6 از سد ایوریکو جولاکیدزه از گرجستان گذشت. پیمان نعمتی دیگر نماینده ایران در این وزن، پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل مصطفی احمداف از تاجیکستان با نتیجه 5 بر 4 به پیروزی دست یافت. دو نماینده ایران عصر امروز در ملاقات نیمه نهایی به مصاف هم رفتند که نعمتی با نتیجه 4 بر 3 به پیروزی رسید و راهی ملاقات فینال شد. نعمتی در ملاقات فینال به مصاف رمضان فرضعلیف از روسیه می رود. محمودجانلو هم با شکست مقابل نعمتی راهی ملاقات رده بندی شد. او در این ملاقات با مصطفی احمداف از تاجیکستان کشتی می گیرد.

در وزن 74 کیلوگرم محسن کوچ نژاد در دور نخست با نتیجه 11 بر 2 مغلوب عظمت نوریکایو از بلاروس شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در ملاقات فینال وی به گروه بازنده ها رفت تا به کار خود برای کسب مدال برنز ادامه دهد.

مسابقات شانس مجدد پنج وزن نخست صبح فردا و رقابت های رده بندی و فینال این اوزان فرداشب برگزار می گردد.

فردا (شنبه) هم در مسابقات مقدماتی پنج وزن دوم امیرحسین فیروزپور و عباس فروتن به مصاف حریفان خود می فرایند که نتایج قرعه کشی آنها به توضیح زیر است:

در وزن 92 کیلوگرم امیرحسین فیروزپور در دور اول با آرکادزی پاهاسین از بلاروس مبارزه می نماید و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم با برنده مسابقه میان ادلان تاسویف و عمرحاجی محمداف از بلاروس کشتی می گیرد. در این وزن 13 نفر حضور دارند.

در وزن 125 کیلوگرم عباس فروتن در دور نخست به مصاف الکسی ژورژولیانی از گرجستان می رود و در صورت، پیروزی در این ملاقات، در دور دوم با سولومون ماناشویلی از گرجستان مبارزه خواهد نمود. در این وزن 9 نفر شرکت نموده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1858

به "صعود نعمتی به فینال کشتی آزاد جام مدوید، ویسی و محمودجانلو به رده بندی رفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود نعمتی به فینال کشتی آزاد جام مدوید، ویسی و محمودجانلو به رده بندی رفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید