فراخوان طراحی و ساخت گجت غیرتهاجمی اندازه گیری گلوکز منتشر شد

به گزارش اسلیم فا، فراخوان حل احتیاج تحقیقاتی در زمینه طراحی و ساخت گجت غیرتهاجمی اندازه گیری گلوکز با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش بنیان منتشر شد.

فراخوان طراحی و ساخت گجت غیرتهاجمی اندازه گیری گلوکز منتشر شد

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی و چاپ کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، فراخوان حل احتیاج تحقیقاتی در زمینه طراحی و ساخت گجت غیرتهاجمی اندازه گیری گلوکز با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و به سفارش یک شرکت دانش بنیان منتشر شد. گروه های پژوهشی و فناور توانمند برای ارائه راهکار مذکور باید تا 20 آبان ماه جاری پروپوزال خود را به وسیله سایت صندوق نوآوری ثبت نمایند.

صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور تقویت توان توسعه فناوری شرکت های دانش بنیان با رویکرد نوآوری باز و همکاری فناورانه، خدمت جدیدی را طراحی نموده است که از این طریق احتیاج های تحقیقاتی و فناورانه شرکت های دانش بنیان و پس از آن گروه های پژوهشی و فناور توانمند برای اجرای طرح های تحقیقاتی و توسعه فناوری های مورد احتیاج این شرکت ها را شناسایی می نماید.

در صورت توافق پروپوزال دهنده منتخب (مجری تحقیق) و شرکت دانش بنیان (متقاضی تحقیق) قرارداد سه جانبه ای بین صندوق، متقاضی و مجری منعقد خواهد شد که صندوق نوآوری و شکوفایی در قالب این قرارداد تا 70 درصد از هزینه اجرای تحقیقات را به شکل بلاعوض به متقاضی پرداخت خواهد نمود. این مبلغ به طور مرحله ای و متناسب با پیشرفت اجرای طرح در اختیار مجری قرار می گیرد.

بر اساس این گزارش، هدف اصلی از انجام این پروژه تحقیقاتی بین رشته ای، طراحی و ساخت دستگاهی کم هزینه، دقیق و مورد اعتماد برای اندازه گیری غیر تهاجمی و پیوسته قند خون است. در فاز نخست این پروژه تحقیقاتی، الگوریتم یادگیری و شناسایی مدل برای داده های قند خون با خطای حداکثر 10 درصد باید ارائه گردد.

سپس سیگنال های دریافتی با روش های پیشرفته حذف نویز بهبود یابند و بهترین مدل بین داده ها و سیگنال ها شناسایی گردد و مدل هوشی برای پیش بینی مدل برخط قند خون تدوین گردد. در نهایت، سخت افزاری مبتنی بر میکیروکنترلر ARM طراحی گردد.

علاقمندان می توانند تا 20 آبان ماه جاری پروپوزال خود را در قالب فایل WORD به وسیله سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir/grant ارسال نمایند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز با شرکت بومرنگ به شماره 88398543 و 88398563 تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1320

به "فراخوان طراحی و ساخت گجت غیرتهاجمی اندازه گیری گلوکز منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان طراحی و ساخت گجت غیرتهاجمی اندازه گیری گلوکز منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید