مخالفت وزارت ورزش با بازگشت مدیرعامل پیشین به باشگاه پرسپولیس

به گزارش اسلیم فا، به گزارش خبرنگاران، با وجود اینکه دو ماه از کناره گیری محمدحسن انصاریفرد از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس می گذرد هنوز تکلیف جانشین او تعیین نشده تا مهدی رسول پناه به عنوان سرپرست باشگاه امور جاری سرخ ها را همراه با مهرداد هاشمی و علی رغبتی دیگر اعضای هیأت مدیره پیگیری کند.

مخالفت وزارت ورزش با بازگشت مدیرعامل پیشین به باشگاه پرسپولیس

استعفای ایرج عرب و مهدی محمدنبی از جمع این سه نفر نیز باعث شده تا وزیر ورزش و جوانان به عنوان رئیس حقوقی فعلی باشگاه پرسپولیس تصمیم به ایجاد تغییر بگیرد.

از این رو برخی مدیران سابق باشگاه نظیر علی اکبر طاهری نشست هایی را در روزهای گذشته در وزارت ورزش داشته اند که گفته می شود حول محور بازگشت به صندلی مدیرعاملی سرخ ها بوده است.

طاهری در مصاحبه های اخیر خود اعلام کرده منع قانونی بابت بازگشت به باشگاه پرسپولیس ندارد اما پیگیری های خبرنگاران نشان می دهد مسعود سلطانی فر علاقه ای به بازگشت این مدیر ندارد.

سلطانی فر قصد دارد مدیرعامل بعدی پرسپولیس را با توجه به ویژگی های او برای درآمدزایی در کوتاه مدت و همچنین ایجاد بستر مناسب در اجرای خصوصی سازی باشگاه انتخاب کند که همین فاکتورها باعث شد تا او قید بازگشت طاهری به پرسپولیس را بزند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1017

به "مخالفت وزارت ورزش با بازگشت مدیرعامل پیشین به باشگاه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت وزارت ورزش با بازگشت مدیرعامل پیشین به باشگاه پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید