مربی ژاپنی، گزینه راهنمایی تیم های ملی دوچرخه سواری استقامت و کوهستان ایران

به گزارش اسلیم فا، مربی پیشین تیم ملی دوچرخه سواری استقامت ایران یکبار دیگر گزینه راهنمایی این تیم شد.

مربی ژاپنی، گزینه راهنمایی تیم های ملی دوچرخه سواری استقامت و کوهستان ایران

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، نشست کمیته فنی فدراسیون دوچرخه سواری با حضور رئیس فدراسیون و سایر اعضا از ساعت 9 صبح امروز برگزار گردید. در این نشست در خصوص استعدادیابی آقایان و بانوان،اردوهای بدنسازی تیم ملی کوهستان و استقامت و همچنین معین تکلیف سرمربی تیم ملی جاده و کوهستان بحث و تبادل نظر شد.

براساس تصیمات اتخاذ شده قرار بر آن شد تا رسول هاشم کندی طی دو مرحله به عنوان مسئول حوزه استعدادیابی فدراسیون نفرات منتخب و برگزیده مسابقات المپیاد استعدادیابی را به اردو فراخوانده و جهت پشتوانه سازی تیم های دوچرخه سواری از آنها بهره مند گردد.

همچنین مقرر شد تیم های استقامت و کوهستان از تاریخ 10 دی ماه لغایت 30 بهمن در شهرستان بروجن از استان چهارمحال و بختیاری به سرپرستی علیرضا احمدی اردوی تدارکاتی خود را برگزار و زیر نظر مربی جدید بدنسازی تیم ملی دوران آماده سازی خود را سپری نمایند.

آخرین موضوع و مهمترین مسئله ای که در این نشست مورد آنالیز نهاده شد، حضور میورای ژاپنی برای راهنمایی تیم های ملی کشورمان بود که قرار بر این شد تا کمیته تیم های ملی پس از تعطیلات ژانویه زمینه حضور این مربی را در تهران فراهم سازد تا مذاکرات جدی با وی صورت گیرد.میورا که سابقه راهنمایی تیم ملی استقامت کشورمان را در سال 2005 در کارنامه دارد به عنوان مربی تیم استقامت و پایه های ژاپن فعالیت داشته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 121

به "مربی ژاپنی، گزینه راهنمایی تیم های ملی دوچرخه سواری استقامت و کوهستان ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی ژاپنی، گزینه راهنمایی تیم های ملی دوچرخه سواری استقامت و کوهستان ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید