معصومه ابتکار: به آقای جهانگیری گفتم شما چرا باور کردید؟ گفت فکر کردم شاید دیوانه شدی!

به گزارش اسلیم فا، معصومه ابتکار در گفت وگویی درباره حاشیه های زمان مسئولیتش در دولت یازدهم و دوازدهم خاطره هایی را بیان نمود.

معصومه ابتکار: به آقای جهانگیری گفتم شما چرا باور کردید؟ گفت فکر کردم شاید دیوانه شدی!

سال 95 بود که طی سفر معصومه ابتکار به عنوان رئیس سازمان محیط زیست وقت به کشور آلمان و ملاقات با همتای آلمانی، با درج خبری دروغ دردسر های زیادی برای او و دولت وقت بوجود آوردند.

به گزارش خبرآنلاین، ابتکار در آلمان با وزیر محیط زیست این کشور دست می دهد، اما چهره مردانه وزیر آلمانی که یک زن است، سبب شد تا بعضی رسانه ها به دروغ اعلام نمایند که طی آن سفر ابتکار با یک مرد دست داده است.

روایت معصومه ابتکار را در ادامه بخوانید:

حتی خبر به بیت رهبری رسید، وقتی خبر به آقای جهانگیری رسید ایشان داشتند سکته می کردند (باخنده)، به ایشان گفتم آقای جهانگیری چرا باور کردید، گفتند نمی دانم فکر کردم شاید دیوانه شدی (باخنده)، آقای روحانی آن زمان ژاپن بودند، آقای جهانگیری با آقای واعظی تماس گرفتند که چنین اتفاقی افتاده است، ایشان (واعظی) هم خندیدند و گفتند باربارا هندریکس (وزیر محیط زیست آلمان) زن هستند نه مرد، با من هم بعداً صحبت کردند.

او درباره بازتاب این خبر در رسانه های خارجی ادامه می دهد: خیلی زشت بود، انعکاس آن برای خانم هندریکس و آلمان خوب نبود، ما آنجا توافقات خوبی برای محیط زیست انجام داده بودیم، زمینه سرمایه گذاری آلمانی ها در ایران مطرح شد، اما این حرف های بی ربط انرژی ما را گرفت، بعداً که من ایشان را دیدم خیلی نسبت به این برخورد ناراحت شده بود. جالب این که مسئله تمام نشد و ادامه داشت، یک بار در راهپیمایی 22 بهمن یک خانم ساده و مذهبی ای با یک لحن بد آمد به من گفت چرا رفتی به آن مرد دست دادی، گناه کردی؛ لذا شما ببینید چطور روی افکار عمومی و طیف متدین کار کردند.

منبع: فرارو
انتشار: 11 خرداد 1402 بروزرسانی: 11 خرداد 1402 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 2320

به "معصومه ابتکار: به آقای جهانگیری گفتم شما چرا باور کردید؟ گفت فکر کردم شاید دیوانه شدی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معصومه ابتکار: به آقای جهانگیری گفتم شما چرا باور کردید؟ گفت فکر کردم شاید دیوانه شدی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید