برنامه نمایشگاههای بین المللی کانادا

به گزارش اسلیم فا، کشور کانادا هر ساله میزبان رویدادها و نمایشگاه های متنوع، مهم و بسیار پررونقی است و بازدیدکنندگانی را از سرتاسر جهان به خود جذب می نماید. مزیت شرکت در نمایشگاههای کانادا این است که می توان ضمن پرداختن به دانش و علاقه مندی های تخصصی، از فرصت هایی برای گشت و گذار و تماشا جاذبه های شهرها نیز بهره برد. اگر شما به سبب دانش، کسب و کار و یا فقط علاقه شخصی دوست دارید درباره چگونگی شرکت در نمایشگاه های کانادا بدانید، در این مطلب همراهمان باشید.

برنامه نمایشگاههای بین المللی کانادا

برای دریافت مشاوره و خدمات تخصصی گردشگری و سفر به سراسر دنیا با bestcanadatours.com مجری مستقیم تورهای مسافرتی و گردشگری همراه باشید.

هرساله نمایشگاه های زیادی در زمینه های مختلف در کانادا برگزار می گردد.

تقویم نمایشگاههای کانادا در سال 2024

هر ساله در کانادا صدها نمایشگاه با زمینه های کاری گوناگون برگزار می گردد. شرکت در این نمایشگاه ها ضمن تبادل اطلاعات مابین صاحبان کسب و کار در سرزمین های گوناگون، به بالا بردن دانش و بهبود کسب و کارها بسیار یاری می نماید. در ادامه لیستی از 5 نمایشگاه مهم که هر ساله در کانادا برگزار می گردد را آورده ایم. ذکر این نکته لازم است که آژانس خبرنگاران به سبب سال ها فعالیت در ضمینه اخذ ویزای توریستی کانادا می تواند برای حضور در هر نمایشگاه دیگری که در کانادا برگزار می گردد، در کنارتان باشد.

نمایشگاه صنعت ساختمان تورنتو

این نمایشگاه از 4 تا 6 دسامبر 2024 در تورنتو برگزار خواهد شد و کمپانی های بزرگ صنعت ساختمان کانادا در آن حضور دارند. برنامه دو روز اول نمایشگاه از ساعت 10 صبح تا 5 عصر است و در روز اختتامیه نمایشگاه، از 9 صبح تا 10 شب فعالیت می نماید. در این نمایشگاه پنل های آموزشی متنوعی نیز برگزار می گردد که از لحاظ آموزشی بسیار باارزش هستند. هر ساله در این نمایشگاه حدود 30000 نفر شرکت نماینده، 1600 غرفه گوناگون، 500 سخنران و 350 اسپانسر حضور دارند.

زمان برگزاری: تاریخ 4 الی 6 دسامبر 2024

مکان برگزاری: شهر تورنتو

وب سایت رسمی نمایشگاه: https://informaconnect.com/the-buildings-show

نمایشگاه صنعت و ساختمان

نمایشگاه بین المللی گردشگری کانادا

این نمایشگاه از 1 تا 3 نوامبر 2024 در کانادا برگزار می گردد و شرکت نمایندگان آن از سرتاسر دنیا حضور دارند. نمایشگاه گردشگری به عنوان یکی از مهمترین نمایشگاههای کانادا کوشش می نماید تا به دیده شده فرصت های گردشگری در سرتاسر دنیا یاری کند، سیستم های فروش را معرفی کند و به تبادل اطلاعات بیشتر بیانجامد. روز افتتاحیه، نمایشگاه از ساعت 11 صبح تا 9 شب و در دو روز بعدی از ساعت 10 صبح تا 6 عصر فعالیت دارد. جالب است بدانید که مخاطبان ایرانی یکی از اهداف مهم این نمایشگاه هستند.

زمان برگزاری نمایشگاه: 1 تا 3 نوامبر 2024

مکان برگزاری نمایشگاه: مونترال کانادا

وب سایت رسمی نمایشگاه: https://salontourismevoyages.com/en/

نمایشگاه بین المللی گردشگری کانادا

نمایشگاه تجارت کشاورزی کانادا

اگر به دانستن درباره فناوری های پیشرفته کشاورزی، دستاوردهای کانادا در زمینه فراوری مواد غذایی و بهبود فرآیندهای مرتبط با آن علاقه دارید، می توانید از تاریخ 16 تا 18 ژانویه از ساعت 8:30 صبح تا 5 عصر از نمایشگاه تجارت کشاورزی کانادا بازدید کنید. این نمایشگاه با بیش از 40000 بازدیدنماینده و بیش از 750 غرفه یکی از مهم ترین نمایشگاههای کانادا است.

زمان برگزاری نمایشگاه: 16 تا 18 ژانویه 2024

مکان برگزاری نمایشگاه: براندون کانادا

وب سایت رسمی نمایشگاه: https://www.realdistrict.ca/events/canadas-farm-show/

نمایشگاه تجارت کشاورزی

نمایشگاه بین المللی فرنچایز (حق نشر) مونترال

در این نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری گوناگونی به نمایش گذاشته می گردد و برای کشف راه های دریافت حق نشر، به تحقق پیوستن رویاهای کسب و کار و برقراری ارتباطات، بسیار سودمند است. این نمایشگاه میزبان کارآفرینان گوناگونی است و در بین آنها چهره های ایرانی نیز دیده می گردد. نمایشگاه فرنچایز کانادا 13 و 14 ژانویه از ساعت 11 صبح تا 5 عصر برگزار می گردد. این نمایشگاه کانادایی میزبان حدود 2000 بازدیدنماینده و حدود 100 غرفه است.

زمان برگزاری: 13 و 14 ژانویه

مکان برگزاری: مونترال

وب سایت رسمی نمایشگاه: https://www.asanet.org/news-events/meetings/future-annual-meetings

نمایشگاه بین المللی فرنچایز

نمایشگاه آی تک (ITECH) تورنتو

19 نوامبر 2024 یکی از مجذوب نماینده ترن نمایشگاههای کانادا در حوزه شبکه، ارتباطات، مجازی سازی و امنیت شبکه برگزار خواهد شد. این نمایشگاه به وسیله اسپانسرهای بسیار معتبری حمایت می گردد و شعار آنها همگام بودن با آخرین تکنولوژی های روز است. هدف از برگزاری این نمایشگاه ملاقات با صاحبان کسب و کار، افراد ایده پرداز، خلاق، آنالیز تکنولوژی هایی که توانسته اند تغییرات شگفت انگیز خلق نمایند و آشنایی با رویدادهای دیگر است. ساعت بازدید از این نمایشگاه 9 صبح تا 6 عصر است و تعداد بازدیدنمایندگان با توجه به تعداد غرفه ها بین 2000 تا 5000 نفر خواهد بود.

زمان برگزاری: 19 نوامبر 2024

مکان برگزازی: تورنتو

وب سایت رسمی نمایشگاه: https://www.itechconference.ca/toronto/home.html

نمایشگاه آی تک

چگونه در نمایشگاههای کانادا شرکت کنیم؟

همان طور که در بالا گفته شد، کانادا میزبان نمایشگاه های بسیاری است و موضوعات بسیاری را پوشش می دهد. اما برای حضور در این نمایشگاه ها چه مراحلی را طی کنیم؟ در ادامه از مراحل حضور در نمایشگاههای کانادا گفته ایم.

 • برای شرکت در نمایشگاه های کانادا، اول باید ویزا دریافت کنید، ویزای نمایشگاهی از نوع موقت است.
 • داشتن دعوت نامه رسمی از نمایشگاه و یا شرکت های برگزارنماینده مهم و تاثیرگذار است.
 • در دعوت نامه رسمی هدف شما از حضور در نمایشگاه و دلیل دعوت تان ذکر می گردد. آن دعوت نامه صرفا برای همان نمایشگاه ذکر شده معتبر است و کارایی دیگری ندارد.
 • دریافت دعوت نامه از اقوام درجه یک که در کانادا زندگی می نمایند در صورتی می تواند سودمند باشد که آن فرد از سوابق فعالیت ها، مالیات ها و وجه عمومی خود اطمینان دارد و می تواند حمایت نماینده خوبی برایتان باشد. به یاد داشته باشد که اگر مجرد هستید و کمتر از چهل سال سن دارید، دعوت نامه می تواند برایتان مفید باشد.

مدارک لازم برای نمایشگاههای کانادا

اگر با بخش دعوت نامه کنار آمده اید حالا نوبت تکمیل مدارک و اقدام برای ویزای نمایشگاهی کانادا است. در اینجا ذکر این نکته لازم است که آماده کردن مدارک، اعتبارسنجی دعوت نامه و چگونگی ارسال آن موضوع بسیار حساس و مهمی است. لذا پیشنهاد می گردد اگر با این فرآیند آشنایی ندارید، خطر نکنید و انجام مراحل را به آژانس هایی که در زمینه دریافت ویزای کانادا فعالیت دارند، بسپارید. مدارکی که باید برای ویزای نمایشگاهی ارائه دهید به توضیح زیر است:

 • پاسپورت متقاضی با حداقل یک سال اعتبار به همراه ویزاها و کپی های پاسپورت قبلی
 • شناسنامه ترجمه شده با مهر مترجم و در صورت احتیاج با مهر دادگستری
 • فرم درخواست ویزا که به صورت آنلاین از سایت اداره مهاجرت کانادا دریافت می گردد
 • دعوت نامه برگزارنماینده نمایشگاه
 • مدارکی که فعالیت های کاری متقاضی را بیان می نماید.
 • پرینت گردش حساب 6 ماهه، مانده حساب و گواهی سپرده ها که باید ترجمه گردد و به تایید بانک برسد
 • رزرو بلیط رفت و برگشت و رزرو هتل در کانادا

سخن آخر

شرکت در نمایشگاههای کانادا به صاحبان کسب و کار این فرصت را می دهد تا کار خود را توسعه داده و کالاهایشان را به دنیا معرفی نمایند. نمایشگاههای برگزار شده در این کشور در کلاس دنیای برگزار و تمامی شرکت های بزرگ متقاضی شرکت در آن هستند. علاوه بر صاحبان کسب و کار، بسیاری از افراد هم جهت بازدید در نمایشگاه شرکت می نمایند. از آنجا که قبل از سفر به کانادا باید ویزای این کشور را دریافت کنید، یادآور می شویم که آژانس خبرنگاران با سال ها تجربه در زمینه دریافت ویزای توریستی کانادا می تواند در تمام مراحل درخواست، پیگیری، اخذ و تمدید ویزا کنارتان باشد. اگر می خواهید برای دریافت ویزای کانادا از اتلاف هزینه و زمان جلوگیری کنید، منتظر شما هستیم.

منبع: ستاره ونک
انتشار: 5 خرداد 1403 بروزرسانی: 5 خرداد 1403 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 2377

به "برنامه نمایشگاههای بین المللی کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه نمایشگاههای بین المللی کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید