همایشها و نمایشگاه ها

وزارت بهداشت فشار واعظی برای استعفای وزیر را تکذیب کرد

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: شایعه ای در زمینه فشار رییس دفتر ریاست جمهوری مبنی بر استعفای وزیر بهداشت مطرح شد که این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد.

12 مرداد 1399

آمریکا: تجربه سوریه در لیبی درحال تکرار است

معاون وزیر خارجه آمریکا بدون اشاره به دخالت های آمریکا و نیز طرفداری این کشور از یکی از طرف های درگیر در لیبی نسبت به جنگ نیابتی و وخامت اوضاع در این کشور هشدار داد.

9 مرداد 1399

برنامه State of Play با موضوع Ghost of Tsushima پنج شنبه شب پخش می گردد

این طور که به نظر می رسد، سونی تا یکی دو بازی باقی مانده پلی استیشن 4 را راهی بازار نکند، نمی خواهد از کنسول نسل بعد خود صحبت. البته ما هم به هیچ وجه از این موضوع شکایت نمی کنیم، چون دیدن Ghost of Tsushima برای مان بارها هیجان انگیزتر از کنسول های نسل بعد است. سونی...

19 تیر 1399

مرکل: واکسن ساخت اتحادیه اروپا برای کرونا در سراسر دنیا قابل دسترس خواهد بود

ایسنا نوشت: صدراعظم آلمان اظهار داشت، واکسنی که اتحادیه اروپا میخواهد برای کروناویروس فراوری کند، در تمامی دنیا در دسترس مردم قرار خواهد گرفت.

6 تیر 1399

تشخیص کروناویروس با گوشی هوشمند

بیشتر کیت های آزمایش ویروس به تکنیک های آماده سازی و تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی زمان بر متکی هستند. به عنوان مثال، حصول نتایج آزمایش های مربوط به کروناویروس جدید می تواند روزها طول بکشد تا ویروس از نمونه های بینی تشخیص داده گردد.

2 تیر 1399

بازدید مجازی موزه های مشهور دنیا در دوران کرونا

5 موزه که در دوران کرونا می توانید از آن ها دیدن کنیداگر بهار سال جاری قصد داشتید از موزه های مهم دنیا دیدن کنید، اما با وجود کرونا و بسته شدن درهای موزه ها به روی گردشگران پیروز به انجام این کار نشدید، نگران نباشید، هنوز هم بعضی از موزه ها دری را برایتان...

28 خرداد 1399

حکایت ساخت و ساز های غیر اصولی در زلزله کرمانشاه

نادر شکوفی مقیمیان، عضو جامعه مهندسان مشاور، در بیستمین همایش بتن و زلزله با اشاره به گزارش میدانی مقدماتی زلزله استان کرمانشاه در پاسخ به این پرسش که آیا آیین نامه موجود در ساخت وسازها به درستی اجرا شده است، اظهار کرد: میزان اشتباهات اجرایی در ساخت...

27 خرداد 1399

واکنش سخنگوی وزارت بهداشت به ادعای درمان کرونا با ادرار شتر

روزی در هند گفته می شود که از ادرار گاو استفاده شود و ممکن است روزی کسی در جایی از دنیا رفتار دیگری داشته باشد. این افراد ممکن است مسائل شخصیتی و اجتماعی داشته باشند.

26 خرداد 1399

تولید مک بوک های جدید با پردازنده های ARM

شرکت اپل قصد دارد رایانه های خانگی و مک بوک های خود را با پردازنده های ARM تولید کند.

28 اردیبهشت 1399

خبرنگاران کرونا در افغانستان؛ 10 هزار زندانی آزاد می شوند

کابل - خبرنگاران - رئیس جمهوری افغانستان با هدف جلوگیری از شیوع گسترده بیماری کرونا در این کشور، فرمان آزادی 10 هزار نفر را از زندانیان را صادر کرد.

27 اردیبهشت 1399

مذاکرات ترامپ و رییس WTO برای اصلاح داور تجاری

دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا با اعلام ملاقات مدیرکل سازمان جهانی تجارت (WTO) از واشنگتن در روزهای آینده، وعده داد اصلاحات چشمگیری در این نهاد تجارت جهانی صورت بگیرد.

24 اردیبهشت 1399

خبرنگاران اقدامات آموزش عالی و تحقیقاتی کشور در مقابله با ویروس کرونا

تهران-خبرنگاران- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، اقدامات دانشگاه ها و مراکز پژوهشی همچنین تحقیقاتی کشور را در زمینه مقابله با ویروس کرونا تشریح کرد.

23 اردیبهشت 1399

نشست گروه 7 در سایه شیوع کرونا به صورت مجازی برگزار گشت

در پی افزایش نگرانی ها از شیوع ویروس کووید-19، سران کشورهای گروه موسوم به جی 7 مجبور شدند، نشست خود را با محور ویروس کرونا به صورت ویدئوکنفرانس برگزار کنند.

16 اردیبهشت 1399

نروژ همه بنادر و فرودگاه ها را به خاطر کرونا تعطیل می کند

نخست وزیر نروژ از تعطیلی همه بنادر و فرودگاه های این کشور از روز دوشنبه به خاطر مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داده است.

14 اردیبهشت 1399

ترامپ: تست کرونا می دهم

فارس نوشت: رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه اعلام نمود برای مشخص ابتلا به ویروس کرونا آزمایش خواهد داد.

12 اردیبهشت 1399

شیائومی گوشی های می 10 و می 10 پرو را 27 مارس راهی بازار جهانی می نماید

طبق آخرین گزارشات، شیائومی میخواهد گوشی های پرچم دار تازه وارد خود را که با نام های می 10 و می 10 پرو شناخته می شوند در تاریخ 27 مارس (8 فروردین 99) راهی بازار جهانی کند.

5 اردیبهشت 1399

افزایش 10 درصدی صادرات صنایع دستی از همدان

خبرنگاران/همدان معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان از افزایش 10 درصدی صادرات صنایع دستی استان خبر داد.

26 فروردین 1399

این روزها سایت های خارجی معتبر چه روتری را برای کار در خانه پیشنهاد می نمایند؟

این روزها ویروس کرونا سراسر دنیا را به دورکاری و کار در خانه فرستاده است.

10 فروردین 1399

استقبال بازدیدکنندگان نمایشگاه تهران از کارگاه های آموزشی مازندران

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از استقبال بازدیدکنندگان و شرکت در کارگاه های آموزشی در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی در تهران اطلاع داد.

9 فروردین 1399

مقصد زمستانی محبوب ایرانی مورد بی مهری قرار گرفت

علیرغم اینکه استان آذربایجان شرقی زیبایی های چشمگیری در فصل زمستان و به عنوان یک مقصد زمستانی دارد، ولی مورد بی مهری مسئولان قرار گرفته و توجه چندانی بدان نمی شود.

21 اسفند 1398
تعداد: (86)