پیمان فخری اطلاع داد: قرارداد هاشمی و فدراسیون تیراندازی امضا شد

به گزارش اسلیم فا، به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، طی نشستی که امروز و در محل کمیته ملی المپیک با حضور دکتر دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی، حسنی خو عضو هیات رئیسه فدراسیون، الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ و پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی برگزار گردید؛ قرارداد سرمربی تیم ملی تفنگ با فدراسیون تیراندازی پس ازچند ماه وقفه به امضا رسید.

پیمان فخری اطلاع داد: قرارداد هاشمی و فدراسیون تیراندازی امضا شد

پیمان فخری در این خصوص گفت: از بدو حضور دکتر صالحی امیری در راس کمیته ملی المپیک؛ سیاست تنش زدایی و دوری از حاشیه و ایجاد تفاهم و همدلی در تمامی ارکان ورزش در دستور کار کمیته نهاده شد که اقدام چند ماهه اخیر برای برطرف سوتفاهم در موضوع سرمربی تیم ملی تفنگ نیز به همین دلیل پیگیری شد.

وی ادامه داد: طی یکی دو ماه گذشته چندین نشست و با حضور دکتر صالحی امیری، دکتر نصراله سجادی، دکتر علینژاد، خانم طاهریان و فرهادی زاد و نمایندگانی از وزارت ورزش برای حل سوتفاهم ایجاد شده در راس تیم ملی تفنگ با فدراسیون برگزار گشت که خوشبختانه امروز و در نشستی که در محل مرکز نظارت بر تیم های ملی برگزار گردید این موضوع ختم بخیر گشت و قرارداد سرمربی تیم ملی تفنگ به امضا رسید.

فخری یادآور شد: جا دارد به نمایندگی از کمیته از عظیم منشی دکتر دادگر و همچنین همراهی و مساعدت سرکار خانم هاشمی برای تصمیماتی که امروز گرفته شد تا اردوی این تیم از روز شنبه و برای حضوری قدرتمند در المپیک توکیو شروع شود تقدیر و تشکر کنم.

وی در خاتمه گفت: امیدوارم با همراهی وزارت ورزش و فدراسیون ها، کاروان ورزشی کشورمان در المپیک پیش رو به نتایجی مناسب و درخشان دست یابد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1473

به "پیمان فخری اطلاع داد: قرارداد هاشمی و فدراسیون تیراندازی امضا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیمان فخری اطلاع داد: قرارداد هاشمی و فدراسیون تیراندازی امضا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید