چرا برنامه های انتخاباتی بایدن به تعلیق درآمد؟

به گزارش اسلیم فا، خبرنگاران : کمپین انتخاباتی جو بایدن اعلام داشت، دو نفر از افراد دخیل در این کمپین شامل مدیر ارتباطات کامالا هریس، نامزد معاونت وی به همراه یک خدمه پروازی که جزو کارکنان نبوده تست ابتلایشان به کرونا مثبت اعلام شده است.

چرا برنامه های انتخاباتی بایدن به تعلیق درآمد؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، فاکس نیوز گفت، جن اومالی دیلون، مدیر کمپین بایدن اظهار کرد، در پی این خبر تمامی برنامه های حضوری این سناتور ایالت کالیفرنیا در چارچوب کمپین انتخاباتی از جمله توقف هایش در ایالت کارولینای شمالی برای مابقی هفته و در تعطیلات آخر هفته لغو شده اند.

دیلون گفت، کمپین بایدن اواخر چهارشنبه فهمید هم لیز آلن، مدیر ارتباطات کامالا هریس و هم یک عضو خدمه پروازی که جزو کارکنان نبوده تست ابتلایشان به کووید 19 مثبت اعلام شده است.

دیلون در بیانیه ای شرح داد: سناتور هریس طبق تعریف مرکز پیشگیری و کنترل بیماری آمریکا ارتباط نزدیک با هیچ یک از این دو نفر در طی دو روز قبل از مثبت شدن تست ابتلایشان نداشته است و به این ترتیب الزامی برای قرنطینه وی وجود ندارد.

اما او تاکید کرد، صرف نظر از آن و از بابت احتیاط بیشتر و در راستا با تعهد کمپین ما به بالاترین سطح احتیاط، ما تا یکشنبه 18 اکتبر برنامه های سفر سناتور کامالا هریس را لغو میکنیم اما او با شدت و قدرت برنامه فعالیتهای مجازی انتخاباتی خود با هدف رفتن به سراغ رای دهندگان در سراسر کشور را در این مدت حفظ خواهد کرد.

دیلون تاکید کرد، تست کرونای هریس در روز چهارشنبه منفی بوده و او مجددا روز پنجشنبه تست داده است. وی افزود که کامالا هریس از دوشنبه فعالیتهای انتخاباتی حضوری را از سر می گیرد.

همچنین به گفته دیلون، بایدن هم به برنامه اش ادامه خواهد داد، در حالی که طبق اعلام کمپینش تست کرونای او برای چهارشنبه منفی بوده است.

هریس در توئیتر متعهد شد به این که من با شما درباره هرگونه نتایج تست که دریافت کنم شفاف خواهم بود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 26 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1327

به "چرا برنامه های انتخاباتی بایدن به تعلیق درآمد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا برنامه های انتخاباتی بایدن به تعلیق درآمد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید