سی ان ان : نتایج انتخاباتی تمامی 50 ایالت آمریکا تایید شد

به گزارش اسلیم فا، درحالی که دستگاه قضایی ایالت تگزاس برای ملغی کردن آرای پنج ایالت کلیدی به دیوان عالی شکایت برده و دراین میان 17 ایالت نیز از آن حمایت کرده اند، سی ان ان گزارش داد: آرای انتخاباتی تمامی 50 ایالت آمریکا تایید شد.

سی ان ان : نتایج انتخاباتی تمامی 50 ایالت آمریکا تایید شد

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، سی ان ان با انتشار این خبر اضافه کرد: تمامی 50 ایالت آمریکا بعلاوه واشنگتن دی.سی (پایتخت آمریکا) نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا را مورد تایید قرار داده و نشست مجمع گزینشگران نیز بنابر زمان مقرر قرار است در روز دوشنبه (24) آذرماه برگزار شود.

شبکه خبری سی ان بی سی:18 ایالت علیه نتایج انتخاباتی

سی ان ان در حالی خبر از تایید نتایج آرای انتخاباتی در تمامی ایالت های آمریکا می دهد که شبکه سی ان بی سی دیگر شبکه خبری آمریکایی بامداد امروز پنجشنبه گزارش داد که 17 ایالت آمریکا به دادگاه عالی اعلام کرده اند که آنها از اقدام دادستان کل ایالت تگزاس برای طرح شکایت در راستای تغییر نتیجه انتخابات و پس دریافت پیروزی جو بایدن در کالج الکترال (مجمع گزینشگران) حمایت می کنند.

به گزارش بامداد پنجشنبه شبکه خبری سی ان بی سی، تشکیل پرونده در این موضوع یک روز پس از درخواست کن پکستون دادستان کل ایالت تگزاس برای شکایت از ایالت های جورجیا، میشیگان، پنسیلوانیا و ویسکانسین که بایدن در آنها پیروز شده، اجرا شده است.

این گزارش می افزاید: ایالت تگزاس با تنظیم لایحه ای 154 صفحه ای از 4 ایالت مذکور به دادگاه عالی آمریکا شکایت کرد. ادعای تگزاس این است که مقامات این ایالات از بحران کرونا سوء استفاده کرده و فرآیند پیش بینی شده در قانون اساسی آمریکا برای برگزاری انتخابات را کنار گذاشته اند که به زعم آنها این امر، موجب خدشه به سلامت انتخابات شده و شواهد گسترده ای از تقلب در این ایالات وجود دارد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1446

به "سی ان ان : نتایج انتخاباتی تمامی 50 ایالت آمریکا تایید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سی ان ان : نتایج انتخاباتی تمامی 50 ایالت آمریکا تایید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید