10 اکسسوری بچه گانه زمستانی که کودک شما را گرم نگه می دارند

به گزارش اسلیم فا، بچه ها نمی توانند روزهای طولانی را در خانه بمانند. حتی فصل سرد زمستان مانعی برای فعالیت های زمستانی بچه ها شما نخواهد بود. پس لازم است که شما به عنوان والدین آن ها، لباس و اکسسوری های بچه گانه مناسب را برای آن ها بخرید. در این مقاله، فهرستی شامل انواع اکسسوری بچه گانه زمستانی که می توانند بچه ها شما را به خوبی در فصول سرد سال گرم نگه دارند، فراهم کردیم.

10 اکسسوری بچه گانه زمستانی که کودک شما را گرم نگه می دارند

انواع اکسسوری بچه گانه زمستانی که باید در کمد لباس کودک شما باشند

احتمالا به عنوان والد چندان به فصل های سرد سال علاقه مند نباشید. زیرا گرم نگهداشتن بچه هاتان در هوای سرد، یکی از چالش های اصلی شما خواهد بود. علاوه بر این، با افزایش سن کودک، سایز او نیز تغییر می نماید. پس در بیشتر مواقع این به معنای خرید لباس و اقلام زمستانی نو برای کودکتان است. با وجود لباس های نو، شما باید کمد لباس کودک خود را با جمع آوری لباس های خنک و نازک او خلوت کنید تا فضایی برای لباس های زمستانی باز گردد. با توجه به حجم و سنگینی لباس های زمستانی، بار لباسشویی شما نیز افزایش خواهد یافت. این دغدغه های زمستانی پایانی ندارند. زیرا فعالیت های زمستانی در فضای باز برای سلامت جسمی و روانی فرزند شما بسیار مهم هستند. با توجه به طولانی بودن فصل زمستان، شما نمی توانید همواره در خانه بمانید. پس لباس زمستانی مناسب برای کودک شما ضروری هست.

با فرارسیدن فصل زمستان، احتمالا در پی لباس و اکسسوری بچه گانه زمستانی نرم، گرم و شیک برای کودک خود هستید. علاوه بر لباس زمستانی، اکسسوری هایی مانند کلاه و دستکش لازم هستند تا دست ها، پا ها، سر و گوش کودک شما را گرم نگه دارند. در ادامه فهرستی از مهمترین اکسسوری های بچه گانه زمستانی را برای شما تهیه نموده ایم.

1. کلاه زمستانی کودک

اگر در هوای سرد، سر کودکتان را کامل نپوشانید، سریعتر احساس سرما می نماید زیرا گرمای بدن خود را به وسیله قسمت هایی که خوب پوشانده نشده است، از دست می دهد. پرسشی که اکنون مطرح می گردد، این است که برترین کلاه زمستانی برای بچه ها کدام است؟ کلاه های پشمی و بافتنی برای گرم نگهداشتن سر بچه ها در زمستان برترین گزینه هستند. کلاه زمستانی خلبانی هم یک گزینه عالی برای منطقه ها سردتر است. این کلاه دارای رویه ضد آب بوده و سر و گردن کودک شما را در برف و باران خشک نگه می دارد.

2. جوراب بچه گانه گرم

یکی دیگر از اقلام ضروری فصل زمستان برای بچه ها، جوراب ها هستند. هنگام خرید جوراب به جنس و ضخامت آن توجه کنید. به خاطر داشته باشید که جوراب های نخی برای هوای سرد مناسب نیستند. بعلاوه چندین لایه جوراب را همزمان به پای کودک کردن، نه تنها به مقدار کافی کودکتان را گرم نمی نماید بلکه به پاهای او فشار وارد می نماید. پس بهتر است یک جفت جوراب پشمی برای کودکتان انتخاب کنید. بهتر است بدانید که تنها یک جفت جوراب پشمی باکیفیت با چکمه های مناسب برای گرم نگهداشتن فرزندتان در برف کافی است.

3. دستکش بچه گانه زمستانی

در بیشتر مواقع بچه ها علاقه ای به پوشیدن دستکش در فصل زمستان ندارند. به همین علت اغلب دستانشان سرد می ماند. هنگام خرید دستکش بچه گانه، علاوه بر توجه به جنس و ضخامت، به طرح روی دستکش ها هم توجه کنید. برای تشویق کودکتان به استفاده از دستکش بهتر است مدل هایی با طرح شخصیت های کارتونی مانند دستکش السا یا طرح دایناسوری را انتخاب کنید.

بهتر است برای بچه ها نوپا دستکش هایی که با نخ یا دکمه به آستین کاپشنشان متصل می شوند، بهره ببرید. به این ترتیب، کودک نوپا نمی تواند آن ها را به سرعت از دست خود خارج کند.

4. گوش گیر بچه گانه زمستانه

در زمستان، باد سرد می تواند باعث درد گوش و حتی عفونت گوش در بچه ها گردد. به همین علت بهتر است که بچه ها خود را به پوشیدن گوش گیر زمستانی تشویق کنید. سعی کنید برای تشویق کودکتان به پوشیدن گوش گیر زمستانی از مدل های عروسکی گوش بند زمستانی بچه گانه بخرید.

5. چکمه کودک زمستانی

انواع بوت، نیم بوت و چکمه بچه گانه در بازار وجود دارند. یکی از برترین گزینه ها برای گرم نگهداشتن پاهای فرزندتان در بیرون از خانه، بوت های خزدار زمستانی است. داخل این بوت ها خز دارد. به همین علت گرم، نرم و در عین حال سبک هستند. بعلاوه چکمه های زمستانی که از بیرون عایق و از داخل گرم و راحت هستند، برای برف بازی مناسب تر هستند.

6. کاپشن زمستانی کودک

کاپشن های زمستانی متنوع هستند. به همین علت ممکن است در خصوص اینکه کدام یک را برای کودکتان بخرید، کمی دچار سردرگمی شوید. هنگامی که در اوایل زمستان دمای هوا خیلی پایین نیست، یک کت پشمی برای گرم نگهداشتن کودک شما کافی است. اما بهتر است برای روزهای سرد سال، یک کاپشن مناسب برای کودکتان تهیه کنید تا در هوای برفی گرم بماند.

7. شال گردن بچه گانه زمستانی

شال گردن بچه گانه زمستانی فقط برای گرم نگهداشتن صورت و گردن فرزندتان نیست، بلکه با آن ها می توانید، یک استایل شیک و مجذوب نماینده برای کودکتان ایجاد کنید. شال گردن پشمی و شال گردن بافتنی برترین گزینه ها هستند. زیرا در عین زیبایی و شیک بودن، با هر لباس زمستانی ست می شوند و گرمای لازم را به کودکتان می بخشند.

10 مدل پرفروش اکسسوری بچه گانه زمستانی در خبرنگاران

در ادامه 10 مدل پرفروش از اکسسوری بچه گانه زمستانی خبرنگاران مانند انواع کلاه و شال گردن، دستکش بچه گانه دخترانه و پسرانه و نوزادی را جهت یاری به انتخاب بهتر شما آنالیز می کنیم.

اکسسوری بچه گانه زمستانی دخترانه

تنوع لوازم و اکسسوری زمستانه برای دختربچه ها بیشتر و طرح های آن معمولا فانتزی و عروسکی هستند. به همین علت سلیقه بیشتر دختربچه ها و والدین را شامل می گردد.

1. ست کلاه و شال گردن بافتنی بچه گانه کد N13

یکی از کلاه و شال گردن های ضروری در کمد یک دختربچه، قطعا ست شال گردن و کلاه مدل فرانسوی است. این ست با طراحی فوق العاده شیک خود در رنگ های متنوع و زیبا و بافتی نرم کودک شما را تشویق به پوشیدن کلاه و شال گردن پوم دار زمستانی خود می نماید.

جنس نخ این ست، کاموا درجه یک اکریلیک و قابل شست وشو با آب و دمای کمتر از 40 درجه است. مقدار کلاه فری سایز و برای بچه ها 5 تا 12 سال مناسب است. طول شال گردن آن 125 سانتی متر و عرض آن 10 سانتی متر است.

2. دستکش دخترانه مدل فانتزی پولیشی کد 9150001

دستکش دخترانه فانتزی پولیشی مدل نیم انگشتی دارای دو حالت است. شما می توانید برای آنکه انگشتان از دستکش خارج و دستکش حالت پنجه ای گردد، قسمت محافظ انگشتان دستکش را، به دکمه پشت دستکش وصل کنید.

این دستکش فانتزی، دارای بافت لطیف و نرم است. در عین محافظت در برابر سرما باعث شیک شدن استایل کودک شما می گردد. ابعاد دستکش در حالت بسته (پنجه ای) 16×10 سانتی متر و درحالت باز (محافظت از انگشتان) 24×10 سانتی متر است.

3. جوراب ساق کوتاه دخترانه پیپرتس مدل حوله ای کریسمس

جوراب ساق کوتاه دخترانه یک جوراب ضخیم و گرم از جنس حوله ای است. طرح جوراب کریسمس و مورد علاقه بچه ها است.

4. گوش گیر زمستانی بچگانه کد 14

گوش گیر زمستانی کودک برای محافظت گوش های کودکتان از سرما مناسب است. جنس این گوش گیر عروسکی از خز بوده و به علت سبکی حس نامطلوبی به کودک شما نمی دهد. بعلاوه به علت فری سایز بودن مناسب بچه ها 1 تا 7 سال است.

اکسسوری بچه گانه زمستانی پسرانه

در اینجا چند نمونه اکسسوری مهم پسرانه برای فصل زمستان را معرفی نموده ایم.

1. ست کلاه و شال گردن بچگانه مدل رینگی توخز 4326

ست کلاه و شال گردن بچه گانه مدل رینگی از جنس اکریلیک و بافتنی است. در حالی که طرح دار است اما به علت تک رنگ و مونوکروم بودن، می توانید آن را با هر نوع کاپشن و لباس گرمی ست کنید. داخل کلاه آن خزدار است. به همین علت سر کودک شما را به خوبی گرم نگه می دارد.

2. دستکش بافتنی بچه گانه کیابی مدل 1002-0349 مجموعه دو عددی

دستکش بافتنی کیابی محصول کشور فرانسه و مناسب بچه ها 6 تا 10 سال است. جنس دستکش از پلی استر، اکرلیک و الاستین و بدون آستر است.

3. جوراب پسرانه مدل حوله ای pbh

جنس جوراب ضخیم پسرانه حوله ای از پنبه و نخ است. طرح مجذوب نماینده آن کودک شما را برای پوشیدن آن هیجان زده و ساق بلند جوراب، پاهای کودک شما را گرم می نماید. این جوراب با کیفیت، فراوری کشور ترکیه است.

4. گوش گیر زمستانی بچگانه مدل STAR

برای پسربچه های پرجنب وجوش یک گوش گیر سبک و گرم برترین مورد است. این گوش گیر زمستانی کودک از جنس پشم و مناسب بچه ها 5 تا 15 سال است.

اکسسوری بچه گانه زمستانی نوزادی

ضروری است برای نوزاد کوچک خود، لوازم و اکسسوری مناسب فصل سرما و شرایط خاص او بخرید. او هنوز، هم از نظر سن و هم سایز کوچک است.

1. ست کلاه و شال گردن نوزادی لوپیلو مدل خرس مهربون 002

برند معروف لوپیلو (lupilu) یک برند آلمانی است که بیشتر در زمینه فراوری لباس و اکسسوری کودک و نوزادی فعالیت می نماید.

محصولاتی بسیار متنوع برای همه سلیقه ها با قیمتی مناسب و کیفیتی مثال زدنی، چه چیزی بهتر از این؟ ست کلاه و شال گردن نوزادی لوپیلو مدل خرس مهربون برای نوزاد شما یک گزینه عالی است. زیرا در عین زیبایی بسیار گرم و نرم است.

2. دستکش نوزادی لوپیلو مدل 3238

دستکش نوزادی لوپیلو در عین سادگی و شیک بودن، گرم و لطیف است. این دستکش نوزادی دارای کیفیت عالی و ضد آب است. بعلاوه جنس این دستکش از الیاف مصنوعی و پلی استر است.

سخن پایانی:

لوازم جانبی و اکسسوری زمستانی شامل جوراب، کلاه و شال گردن، دستکش، گوش گیر و غیره می شوند. بعلاوه می توانید چکمه های برفی و کاپشن ها را به این فهرست اضافه کنید، زیرا این اقلام کودک شما را در هوای سرد گرم نگه می دارند. با توجه به موارد گفته شده در این مقاله، مطمئن شوید که لوازم زمستانی مناسبی را خریداری می کنید. زیرا علاوه بر اینکه باید کودک شما را گرم نگه دارند باید با بودجه شما هم متناسب باشند. بودجه و هزینه ای که می کنید دارای اهمیت است. پس پول خود را برای لباس های فانتزی و ترندی که نمی توانند با سرما مقابله نمایند، صرف نکنید.

منبع: OZKIZ

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 19 آذر 1402 بروزرسانی: 19 آذر 1402 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 2370

به "10 اکسسوری بچه گانه زمستانی که کودک شما را گرم نگه می دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 اکسسوری بچه گانه زمستانی که کودک شما را گرم نگه می دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید