سلامتی و پزشکی

راهنمای سفر به هو شی مین در ویتنام

راهنمای مسافراتی به شهر هو شی مین | Travel Guide To Hu chi minhهو شی مین که در گذشته آن را با نام سایگون یاد می نموده اند در جوامع بین الملل یکی از شلوغ و برزگترین شهرهای ویتنام است که در برای پیاده روی در این شهر باید بسیار شکیبا باشید. این شهر بعد از جنگ ویتنام پایتخت...

26 مرداد 1398

وزیر خارجه کانادا سفر خود را به ونزوئلا لغو کرد

خبرنگاران: وزیر خارجه کانادا با اطلاع از بازگشت چاوز به ونزوئلا سفر خود را به این کشور لغو کرد.

24 مرداد 1398

آزمایش پیروز در چین ، نابودی کامل پشه های مرگبار در دو جزیره

بر اساس نتایج یک مطالعه علمی که چهارشنبه گذشته، 26 تیر منتشر شد، نوعی از پشه که بیشترین گستردگی را در دنیا دارد، در دو جزیره در جنوب چین تقریبا به طور کامل از بین رفتند.

22 مرداد 1398

روش های فوق حرفه ای برای برخورد با قهر خانم ها!

اغلب مردان، قهر را نوعی ضعف قلمداد می نمایند و بر عواطف شان قانون همه یا هیچ حکم فرما است.

21 مرداد 1398

چرا نباید گوشی ها را شبانه شارژ کرد؟

بهترین زمان شارژ باتری گوشی، پیش از رسیدن میزان باتری به 65 درصد است. یعنی اگر فرصت شارژ گوشی را دارید و تنها 30 درصد از باتری گوشی را مصرف نموده اید، بهتر است گوشی را شارژ کنید.

20 مرداد 1398

سازمان ملل: ایران تعهدات خود تحت برجام را ادامه دهد

سازمان ملل متحد از ایران خواست تا به تعهدات هسته ای خود تحت برنامه جامع اقدام مشترک ادمه دهد.

14 مرداد 1398

اختلال میکروبیوم های روده عاملی برای گسترش سرطان

محققان به تازگی دریافتند که اختلال میکروبیوم های روده موجب گسترش سرطان می شوند.

12 مرداد 1398

جاذبه های پوکت، دیدنی هایی که نباید از دست بدهید

پوکت، یکی از دیدنی ترین و محبوب ترین جزایر تایلند است که جاذبه های فراوانی دارد. در این مطلب با بهترین تفریحات و جاذبه های پوکت آشنا می شوید.

9 مرداد 1398

نفتکش های حادثه دیده در دریای عمان غرق نشده اند ، حال عمومی خدمه شناورها مطلوب است

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: هیچ یک کدام از دو شناور حادثه دیده در دریای عمان تاکنون غرق نشده است.

3 مرداد 1398

رصد فعالیت پژوهشی 19 هزار هیئت علمی علوم پزشکی

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر پیام کبیری رئیس اداره انتشارات و علم سنجی دانشگاه علوم پزشکی تهران در نشست هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تهران با معرفی سامانه علم سنجی و جایگاه دانشگاه در نظام های رتبه بندی گفت: امیدوارم...

4 تیر 1398

شرایط اخذ بیمه مسافرتی کانادا

در مطالب مختلف و گوناگون در زمینه تعریف و آنالیز بیمه برای بارها به این مسئله اشاره نموده ایم که خریدن و داشتن بیمه مسافرتی در هر سفر خارجی و حتی گاهی در سفرهای داخلی برای هر کسی احتیاج و ضروری است. هر شخصی با خرید بیمه مسافرتی از اتفاقات نا متقربه و بدون...

4 تیر 1398

معرفی موزه شکلات فیدانی در مالزی

انگیزه پنهان خیلی از کسانی که علاقه مند به سفر و گردشگری در مناطق مختلف هستند این است که، در مناطق مختلف یک شکم گردی مهیج و فوق العاده در بین خوراکی های مختلف مقصد خود داشته باشند. این که مقصد کجا باشد هم زیاد برایشان فرقی ندارد زیرا، هر شهر و کشوری غذا...

4 تیر 1398

تمرین تیم امید:غیبت بازیکنان پدیده و پیکان

اللهیار صیادمنش هم در تمرینات تیم امید غیبت دارد اما با نظر پزشکان به مسابقات انتخابی المپیک می رسد و مسئله ای برای همراهی تیم امید نخواهد داشت.

3 تیر 1398

خدمات بیمارستانی کشور الکترونیکی می شود

به گزارش خبرنگاران، قاسم جان بابایی، در اجلاس معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، با تاکید بر ضرورت الکترونیک شدن تمامی خدمات نظام سلامت، اظهار کرد: دستورالعمل ها، راهنماهای بالینی و استانداردهایی که ابلاغ شده و تمامی نظارت هایی که باید...

3 تیر 1398

مانور بر درآمد گردشگری باید بیش از درآمد کالایی باشد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: در حال حاضر مانور کشورهای توسعه یافته بیش از درآمد کالایی بر درآمد گردشگری است.

3 تیر 1398

تصویب بودجه 18 هزار و 828 میلیارد تومانی شهرداری برای سال آینده

خبرنگاران آنلاین:رئیس شورای اسلامی شهر تهران از تصویب نهایی بودجه شهرداری در سال 98، به مبلغ 18 هزار و 828 میلیارد تومان اطلاع داد.

2 تیر 1398

ژیمناست تاریخ ساز المپیک جوانان: خانه نشین شدم

دارنده اولین مدال المپیک تاریخ ژیمناستیک ایران از وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک می خواهد به این رشته بیشتر توجه نمایند و صدای ورزشکاران را بشنوند.

29 خرداد 1398

چگونه از پوست در زمستان مراقبت کنیم؟

یکی از بزرگ ترین چالش های زمستان سالم نگه داشتن و مراقبت از پوست است. سرمای زمستان باعث خشک شدن و التهاب پوست می گردد. بنابراین آمدن فصل زمستان نمی تواند برای پوست خبر خوبی باشد.

17 خرداد 1398

ورزش بیشتر به جای نشستن موجب افزایش طول عمر می گردد

به گزارش خبرنگاران، محققان دانشگاه کلمبیا آمریکا دریافتند انجام فعالیت های فیزیکی با شدت کم به مدت 30 دقیقه به جای نشستن موجب کاهش ریسک مرگ تا 17 درصد می گردد، درحالیکه همین مدت زمان انجام ورزش های با شدت متوسط تا بالا ریسک مرگ را تا 35 درصد کاهش می دهد.

11 خرداد 1398

خواب کوتاه روزانه و 7 اتفاقی که به دنبال آن در بدن می افتد

نتایج پژوهش های متعدد نشان می دهد که خواب نیمروزی به احتیاج های فیزولوژیکی ما پاسخ می دهد، باعث بهبود خلق و خوی و ارتقای سلامت بدن شده و راندمان کاری را بالا می برد.

9 خرداد 1398
تعداد: (36)