افتتاح و بهره برداری از پروژه های مسکن ملی اول آبان ماه با حضور رئیس جمهور

به گزارش اسلیم فا، محمودزاده از افتتاح و بهره برداری از بعضی پروژه های مسکن ملی اول آبان ماه با حضور رئیس جمهوری اطلاع داد.

افتتاح و بهره برداری از پروژه های مسکن ملی اول آبان ماه با حضور رئیس جمهور

جهت دریافت خدمات پتینه کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در مورد افتتاح بعضی از واحد های مسکن ملی در روز اول آبان ماه امسال، گفت: با حضور رئیس جمهوری، روز اول آبان ماه در چهاربخش طرح های مسکنی از جمله اقدام ملی مسکن و همچنین واحد های به جامانده مسکن مهر افتتاح و بهره برداری خواهند شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان آنکه طرح های مسکن ملی در چهاربخش افتتاح می شوند، شرح داد: بخش اول طرح های مسکن ملی، واحد هایی هستند که به شکل گروهی به متقاضیان واگذار شده است. بخش دوم افرادی هستند که به پروژه ها معرفی می شوند که این افراد بخشی از آورده خود را به پروژه تزریق نموده اند که با توجه به پیشرفت پروژه ها معرفی به متقاضیان انجام می گردد. بخش سوم افتتاح پروژه هایی است که در طرح اقدام ملی تمام شده اند و تحویل خواهند شد. بخش چهارم نیز کلنگ زنی پروژه های جدید است که این بخش به منظور تحقق فراوری مستمر مسکن، انجام می گردد.

معاون مسکن و ساختمان در مورد مسکن مهر و بهره برداری و تحویل واحد های به جامانده به متقاضیان در این مراسم، گفت: استان هایی در این مراسم تمامی واحد های به جامانده مسکن مهر آن ها به اتمام می رسد و جشن سرانجام دارند.

به گفته محمودزاده، مسکن مهر در شهر های زیر 25هزار نفر جمعیت در 21 استان کشور به اتمام رسیده است.

وی گفت:در شهر های بالای 25 هزار نفر جمعیت پیش بینی این است که مسکن مهر بیش از 17استان تا اول آبان به اتمام برسد. استان ها متعهد شده اند به جامانده واحد های مسکونی مهر، تا انتها آبان امسال تحویل متقاضیان گردد.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: slimfa.ir شناسه مطلب: 1292

به "افتتاح و بهره برداری از پروژه های مسکن ملی اول آبان ماه با حضور رئیس جمهور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح و بهره برداری از پروژه های مسکن ملی اول آبان ماه با حضور رئیس جمهور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید